© Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Sparčiai auganti inovatyvių atsiskaitymo prekybos taškuose sistemų kūrėja, JAV kompanija „Revel Systems“, steigia padalinį Lietuvoje. Neseniai 100 mln. JAV dolerių investiciją iš Niujorke veikiančio rizikos fondo „Welsh, Carson, Anderson & Stowe“ bei kitų strateginių investuotojų pritraukusi kompanija Lietuvoje planuoja steigti produkto paskirstymo po ES padalinį bei plėsti IT inžinierių komandą.

„Revel Systems“ kuriamas produktas – debesų kompiuterijos sprendimais paremta atsiskaitymo prekybos taškuose programinė įranga, kuri komplektuojama kartu su „iPad“ planšetiniais kompiuteriais, grynųjų pinigų kasa, brūkšninių kodų skaitytuvu, atsiskaitymo čekių spausdintuvu ir kita kasos įranga. Sistema leidžia ne tik užtikrinti įprastus atsiskaitymus, bet ir atlieka analitines funkcijas, pradedant paprastomis apskaitos operacijomis, baigiant automatizuotu finansiniu ataskaitų formavimu ir darbuotoju efektyvumo analize.

„Revel Systems“ įkūrėjo Chriso Ciabarra teigimu, šiuo metu kompanijos gaminiai naudojami 10 tūkst. atsiskaitymo vietų, o 2015 m. šį skaičių ketinama patrigubinti. „Revel Systems“ sistema naudojasi tokios kompanijos kaip „illy“, „Dairy Queen“, „Goodwill“ ir daugybė kitų, o įmonės padaliniuose JAV ir Europoje dirba apie 200 darbuotojų.

Lapkričio mėnesį pritraukusi 100 mln. JAV dolerių investiciją tolesnei plėtrai, „Revel Systems“ oficialiai tapo naujos kartos atsiskaitymų prekybos taškuose įrangos lydere. Ši investicija leis įmonei ne tik tobulinti produktą, bet ir plėsti veiklos geografiją. Būtent plėtros planai nulėmė ir padalinio Lietuvoje steigimą.

„Nuo pat pirmųjų kompanijos žingsnių su Lietuva mus sieja glaudūs ryšiai – pirmasis mūsų programuotojas buvo lietuvis, o šiandien jis jau vadovauja mūsų komandai Lietuvoje. „Revel Systems“ kuriamos sistemos paklausa auga, o JAV sunku rasti aukštos kvalifikacijos IT inžinierių, todėl nusprendėme plėsti komandą Lietuvoje. Lietuvoje taip pat planuojame kurti centrą paklausos patenkinimui Europos rinkoje. Iš jo mūsų atsiskaitymo prekybos taškuose įranga bei jai pritaikyta „Revel Systems“ programinė įranga bus siunčiama mūsų klientams visoje Europoje, o esant reikalui Lietuvos specialistai galės greitai pasiekti klientus Europoje ir padėti spręsti problemas vietoje“, – pasakoja C. Ciabarra.

Užsienio investicijų plėtros agentūros „Investuok Lietuvoje“ Investicijų plėtros departamento direktoriaus Justino Pagirio teigimu, tai, kad tokiu tempu auganti įmonė renkasi Lietuvą – didelis įvertinimas ne tik mūsų kompetencijomis, bet ir investicinei aplinkai: „Lietuvos pozicija keičiasi – Lietuva tampa racionaliu pasirinkimu visiškai naujoms produktų kompanijoms, kurios ieško ne kaštų skirtumo, o aukščiausios kokybės. „Revel Systems“ – išskirtiniu greičiu auganti kompanija, neseniai pritraukusi didžiules investicijas. Tokios kompanijos gali laisvai rinktis, kur dirbti, todėl renkasi šalis, kuriose gali augti toliau.“

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: