(c) kaunozinios.lt archyvo nuotr.

Girdėjote, „Žalgiris“ laimėjo prieš „Lietuvos rytą“? Na, ir kas? Kas laimėjo pirmąjį etapą į Euroviziją? Nesidomite? Tai gal negerai? O štai kasininkė Onutė TV loterijoje laimėjo automobilį! Dabar pirkite loterijos bilietus, nes ir vairuotojas Antanas nori laimėti automobilį…
*
Jūs, be abejo, pastebėjote, kokiu pakylėtu balsu dabar kalba (šūkauja) daugelio TV laidų vedėjai. Taip reikia. Būtina sureikšminti savąją laidą, nes tai tavo pinigai. Verslo rykliai minta planktonu, kaip banginiai. Planktonas – tai smulkios smulkmenėlės, mūsų gyvenimų dulkės. Bet kai sukeli skersvėjį, dulkės sukyla, jų daug, ir banginiai gali pramisti.
*
Taip jie ir sureikšmina viską. Tu nebandei „Rameval“? Padeda! Ypač jei tiki… Būtinai sužinok NBA keturioliktos grupės penkioliktų varžybų rezultatą, nes lietuvis pelnė tris taškus… Tave paguos, kad jie jau išsiskyrė… O anie – jau susituokė, pažiūrėk, kokią suknelę ji vilkėjo!
*
Atvažiuoja Maskvos cirkas! Ir mes eisime! Ir jūs eikite!
***
Palaukite, taip galima viską sumenkinti – kas liks? Juk neklausai kasdien „Aidos“, nežiūri „Gulbių ežero“, nevakarieniauji „Daugirdo“ restorane, tiesa? Tai va, todėl ir rašau, kad paguosčiau – reikia ir paprastų dalykų. Pakeičiau anūkėlei sauskelnes – ir patenkintas! Parodžiau studentams matematikos grožį – mėgaujuosi! Užvalgiau lazanijos – sotus!
*
Bet ateis diena – aš būsiu pasirengęs „Aidai“! Būsiu pasirengęs puotai – apsivilksiu smokingą! Būsiu pasirengęs verkti – ir verksiu! Todėl, kad iš kasdienybės dulkių vis dar moku išnirti… Ir jūs pasitikrinkite.

burgis.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: