(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

“Eksportuojančioji Lietuva” organizuoja devynių Lietuvos įmonių stažuotę Švedijoje, kur verslininkai beveik savaitę lankysis įmonėse, klausys ekspertų paskaitų apie tarptautinę prekybą ir individualiai susitiks su švedų verslininkais. Tarp įmonių – “Baldai Jums”, “Naujoji Ringuva”, “Vikada” ,”Ergolain baldai” atstovai.

“Tai projekto “Eksporto akademija” dalis – mokymų programa, skirta ketinantiems žengti pirmus žingsnius užsienio rinkose arba plėsti veiklą už Lietuvos sienų. Įmonės jau turėjo sėkmingus bendruosius ir specializuotus mokymus Lietuvoje, o dabar paruošę eksporto planus vyksta į misiją”, – apie projektą pasakoja “Eksportuojančioji Lietuva” generalinis direktorius Paulius Lukauskas.

Mokymuose dalyvavusios “Naujoji Ringuva” generalinės direktorės Jurgitos Žilvinskaitės teigimu, šis projektas naudingiausias todėl, kad orientuotas ne į teoriją, bet į praktiką. “Galėjome identifikuoti klaidas, ką iki šiol darėme ne taip, kodėl nepasiekėme tam tikrų rezultatų ir padedami ekspertų susidėlioti naujus planus. Iš misijos tikimės užmegzti naudingų kontaktų, surasti priėjimą prie prekybos tinklų operatorių arba rasti tarpininkų. Tai, kad mums padės švedai, yra puiku, nes jie bus tam tikri mūsų, nelabai žinomos šalies ir firmos, advokatai”, – sako J.Žilvinskaitė.

Stažuotę “Eksportuojančioji Lietuva” organizuoja drauge su švedų ekspertais – “ITM Worldwide Foundation”. Projektas “Eksporto akademija” iš dalies finansuojamas Europos Sąjungos lėšomis.

Daugiau informacijos apie projektą: http://www.verslolietuva.lt/lt/EksportoAkademija.html

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: