Aptarti svarbių klausimų antradienį atvyksta susisiekimo ministras

Paskelbė: Darius Karaša Data: 2009-09-28 08:30

Spausdinti | Komentarai

Rugsėjo 29 d., antradienį, į Kauno viešojo logistikos centro, laisvosios ekonominės zonos ir oro uosto plėtros koordinacinės darbo grupės posėdį atvyks Susisiekimo ministras Eligijus Masiulis. Susisiekimo ministrui bus pristatytas “Kauno oro parko” projektas.

Susitikimo metu iš ministro E.Masiulio tikimasi išgirsti tikslią informaciją apie viešojoje erdvėje cirkuliuojančius pareiškimus dėl Kauno tarptautinio oro uosto uždarymo.

Susitikime dalyvaus koordinacinės darbo grupės nariai: Kauno apskrities viršininkė O.Balžekienė, Kauno miesto meras A.Kupčinskas, Susisiekimo ministerijos Logistikos skyriaus vedėjas T.Pilukas, VĮ „Kauno aerouostas” generalinis direktorius A.Šliupas, Kauno prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius dr. V.Šileikis, UAB „Kauno LEZ valdymas“ direktorius V.Petružis ir kiti.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt