Burbuliatorius 26: sezono uždarymas

Paskelbė: Monika Pakulnytė Data: 2011-09-04 12:42

Spausdinti | Komentarai

(c) Lukas Kazakevičius/ KaunoZinios.lt nuotr.

Pirmadienį, rugsėjo 5 d., 18.30 val., kauniečiai ir Kauno miesto svečiai kviečiami uždaryti „Burbuliatoriaus“ sezoną ir paskutinį kartą šiemet paskandinti Soborą (Kauno Šv. arkangelo Mykolo (Įgulos) bažnyčia) muilo burbuluose.

„Laimikis.lt“ iniciatyva rengiamas „Burbuliatorius“ – tai kas antrą vasaros pirmadienį vykstantis renginys, skirtas viešų miesto erdvių gaivinimui ir alternatyvių laisvalaikio scenarijų plėtojimui. Įvairių miestų gyventojai kviečiami sugrįžti į primirštas viešąsias miesto erdves ir užtvindyti jas muilo burbulais bei teigiamomis emocijomis. Akcija rengiama nuo 2009 metų ir kiekvienas metais susilaukia vis didesnio Lietuvos bei Europos miestų susidomėjimo.

Kiekvienam norinčiam prisijungti tereikia pasiimti muilo burbulų buteliuką sau ir savo draugui, arbatos ar kavos termosą bei kitų jums ir kitiems smagių dalykų ir sutartu laiku paversti miestą muilo burbulų šalimi.

KaunoZinios.lt_logo

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt