(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.

Kauno „Žalgirio“ komandos organizuojamas 3 prie 3 gatvės krepšinio turnyras ir šį kartą susilaukė milžiniško atgarsio. Įrodyti savo pranašumą, pajusti tikrą gatvės krepšinio alsavimą ir dieną praleisti su oranžiniu kamuoliu panoro net 230 komandų iš visų Lietuvos kampelių.

Gegužės 1-ąją prie Kauno „Akropolio“ visą dieną vyksiančiame turnyre apsilankys ir Kauno „Žalgirio“ ekipa. Specialiose rungtyse laimėti prizus ir mesti iššūkį žalgiriečiams galės kiekvienas norintis. Krepšinio mėgėjams per minutę nors kartą reikės įveikti komandos aukštaūgių Mirzos Begičiaus, Tado Klimavičiaus ir Mario Delašo gynybą.

Populiariajame žaidime „minusas“ konkurso dalyviais bus apdovanoti, jei po jų taiklaus metimo iš tos pačios vietos Marcusas Brownas nesugebės pataikyti tris kartus iš eilės ar „Žalgirio“ kapitonas Dainius Šalenga nepajėgs pakartoti tikslaus šūvio viena ranka.

Ypač didelio dėmesio ir daug juoko praėjusiais metais sulaukęs žaidimas „Aplošk Kalnietį“ bus rengiamas ir šiemet, o kiekvieno nugalėtojo lauks „Žalgirio“ ir turnyro rėmėjų dovanos. Įspūdingų prizų sulauks ir šešių skirtingų amžiaus grupių nugalėtojai bei prizininkai.

Pati gausiausia ir vėl bus vyriausių turnyro dalyvių grupė – gimusių 1991 m. ar vėliau. Šioje amžiaus grupėje dėl nugalėtojų vardo susikaus net 80 komandų. Dėl gausaus dalyvių skaičiaus turnyras vyks bene visą dieną. Pogrupio varžybos startuos vienuoliktą valandą ir mačai bus žaidžiami dvylikoje aikštelių. Pertraukos metu, 16.00 val., turnyre apsilankys žalgiriečiai, o po jų vizito prasidės lemiamos kovos dėl apdovanojimų.

Kaip ir praėjusiais metais, nuo vyriausių dalyvių nedaug atsiliko jaunieji krepšinio mėgėjai, aktyviai pildę paraiškas. Praėjusio turnyro bendras 170 komandų skaičius šį kartą – gerokai viršytas.

Už tokį aktyvumą kiekvienai trijulei asmeniškai atsidėkos „Žalgirio“ krepšininkai, su kuriais bus galima nusifotografuoti kiekvienai komandai.

Turnyro metu laukiami visi krepšinio entuziastai. Tie, kurie nelies prakaito krepšinio aikštelėse, galės tiesiog pasimėgauti puikiu reginiu ar ne mažiau skambia muzika. Publiką gyvai džiugins puikiai Lietuvoje pažįstami atlikėjai Linas Adomaitis bei grupė „ŽAS“.

Renginio pradžia – šeštadienį, gegužės 1-ąją, prie Kauno „Akropolio“ jau nuo 11.00 valandos.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: