(c) organizatorių archyvo nuotr.

Š.m. lapkričio mėn. 11 d. Kauno pedagogų kvalifikacijos centre įvyko „DISPLAY diena“. DISPLAY iniciatyvos tikslas – remti ES Direktyvos dėl pastatų energinio naudingumo įgyvendinimą skatinant savivaldybes viešai skelbti informaciją apie viešųjų pastatų suvartojamą energiją, sunaudojamo vandens ir išmetamų CO2 išlakų kiekius.

Renginyje dalyvavo 133 Kauno m. mokyklų ir vaikų darželių vadovai, Kauno m. Švietimo ir kultūros departamento direktorius Edmundas Balasevičius, Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjas Antanas Bagdonas, Kauno m. Tarybos Ūkio ir energetikos komiteto pirmininkas Gediminas Žukauskas. Renginio metu pranešimus pateikė LR Švietimo ir mokslo ministerijos investicijų skyriaus atstovė Vilma Vėtaitė „Mokyklų ir vaikų darželių renovacija Lietuvoje ir Kaune“ ir Kauno Regioninės Energetikos Agentūros (KREA) direktorius Feliksas Zinevičius „Display projektas ir Kauno m. mokyklų bei vaikų darželių tyrimo rezultatai“.

Visi renginio dalyviai gavo DISPLAY sertifikatus, o geriausiai pasirodžiusios įstaigos: „Nemuno“ vidurinė mokykla, J.Grušo vidurinė mokykla, „Aušros“ gimnazija, lopšelis-darželis „Gintarėlis“, lopšelis-darželis „Spindulys“, lopšelis-darželis „Žemyna“, P.Eimučio jaunimo mokykla & Choreografijos mokykla, M.Petrausko muzikos mokykla & M.Dobužinskio rusų kultūros ir estetinio lavinimo centras, A.Martinaičio dailės mokykla – buvo apdovanotos Kauno m. mero Andriaus Kupčinsko „Garbės raštais“ ir dovanomis.

Daugiau nuotraukų iš susitikimo galite rasti čia.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: