(c) EuroBasket 2011 archyvo nuotr.

Daugiau nei 100 Rusijos žiniasklaidos atstovų ketvirtadienį dalyvavo 2011 m. Europos vyrų krepšinio čempionato („EuroBasket 2011“) pristatyme Lietuvos Respublikos ambasadoje Maskvoje. Ypač daug klausimų žurnalistai po pristatymo turėjo oficialiam „EuroBasket 2011“ ambasadoriui Arvydui Saboniui.

„Atvykite pas mus ir pamatysite, kokia tai bus šventė, – kvietė į Lietuvą A.Sabonis. – Gavote nuostabią grupę puikiame mieste. Tikrai nenusivilsite atvykę“.

„EuroBasket 2011“ pristatymas Rusijoje buvo jau ketvirtas toks renginys iš A.Sabonio ir „EuroBasket 2011“ organizatorių kelionių po Europą serijos. Prieš tai pirmenybės buvo pristatytos Slovėnijoje, Didžiojoje Britanijoje ir Vokietijoje.

Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos ambasadorius Rusijoje Antanas Vinkus. Svečiams, tarp kurių buvo naujasis Maskvos CSKA vyriausiasis treneris Jonas Kazlauskas, Liubercų „Triumph“ strategas Valdemaras Chomičius, Rusijos krepšinio legenda Sergejus Tarakanovas, garsiausias Rusijos krepšinio komentatorius Vladimiras Gomelskis ir daugybė kitų krepšinio asmenybių, koncertavo dabar Maskvoje gyvenanti Jurga Šeduikytė.

Pristatymas Maskvoje sutapo su viešosios „EuroBasket 2011“ bilietų prekybos startu. Pamatęs pirmuosius prekybos rezultatus, „EuroBasket 2011“ organizacinio komiteto direktorius Mindaugas Špokas ragino Rusijos aistruolius nedelsti ir jau dabar įsigyti bilietus.

Rusijos rinktinė drauge su Belgijos, Bulgarijos, Gruzijos, Slovėnijos ir Ukrainos krepšininkais C grupės varžybas žais Klaipėdoje.

„Eurobasket 2011“ vyks rugpjūčio 31-rugsėjo 18 dienomis šešiuose Lietuvos miestuose: Alytuje, Klaipėdoje, Panevėžyje, Šiauliuose, Vilniuje ir Kaune. Pirmąsyk Europos krepšinio istorijoje jame dalyvaus 24 stipriausios Senojo žemyno rinktinės.

A.Sabonis vizito Maskvoje metu taip pat dalyvavo tarptautinėje turizmo parodoje.

Šią „EuroBasket 2011“ ambasadoriaus kelionę padėjo surengti Lietuvos Respublikos užsienio reikalų ministerija, tarptautiniai Vilniaus ir Kauno oro uostai.

Balandį A.Sabonis Europos pirmenybes pristatinės Ispanijoje ir Izraelyje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: