(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kovo 19 d., 11.00 val.  Kauno kultūros centre “Tautos namai“  (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) Kauno Senamiesčio pagrindinės mokyklos teatro studijos  „Džiugenėlė“ pasaka – žaidimas vaikams „Trys paršiukai“, režisierė Aušra Reklaitienė.

„Trys paršiukai“ – žinoma pasaka ir iš mūsų močiučių, ir iš televizijos ekranų, tačiau ši pasaka vaikams niekuomet nenusibos. Tai tikrai labai pamokanti istorija, su gilia potekste, su žmogiškųjų jausmų, savitarpio pagalbos ir draugiškumo jausmų brandinimo bei akivaizdžia skatinimo funkcija.

„Trys paršiukai“ moko vaikus apie supratingumą, savitarpio pagalbą nelaimės atveju, draugiškumą, artimo meilę. Tai yra nuoširdi pasaka, teikianti estetinį malonumą.

Spektaklyje vaidina net 18 jaunųjų artistų.

Spektaklis nemokamas

Kovo 19 d., 14.00 val.  Kauno kultūros centre “Tautos namai“  (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) asociacijos „Teatronas“ premjera. Dviejų dalių spektaklis pagal M.Ivaškevičiaus pjesę „Kaimynas“, režisierius Ernestas Oldyrevas.

“Kaimynas” – tai dviejų dalių spektaklis, pastatytas pagal vieną pirmųjų jauniausios lietuvių kartos rašytojo Mariaus Ivaškevičiaus pjesę, pasakojantis apie kaimyniškų santykių sudėtingumą bei paradoksalumą, išankstinį nusistatymą ir nagrinėjantis artumo problematiką.
Režisierius Ernestas Oldyrevas ėmėsi šios pjesės statymo, nes buvo sužavėtas jos originaliu stiliumi, netradicine nuotaika. “Šis spektaklis – atotrūkis nuo visuotinės depresijos, tačiau visgi žvelgiama problemai į “nasrus”. Šiandien dažnai pamirštame, kas mums yra artimas žmogus, o kas tik kaimynas. Ne tik maišome šias sąvokas, bet dažnai nė nesuvokiame jų esmės, nekalbant apie tai, jog nemokame būti tikri kaimynai,” – savo nuomonę apie spektaklio svarbą išsakė režisierius.

Vaidina: Gabrielė Damanskytė, Andrius Gaučas, Gildas Aleksa, Jokūbas Bateika, Renida Baltrušaitytė, Martynas Martinkevičius, Monika Malakauskaitė, Šarūnas Masalskis.

Bilieto kaina 5,00 Lt

Kovo 19 d., 18.00 val.  Kauno kultūros centre “Tautos namai“  (Vytauto pr. 79/ Kęstučio g.1) visuomeninės organizacijos „Kauno Kazio Binkio teatro“ jaunimo trupės premjera.

Spektaklis „Meistrų miestas“, pagal V.Veršulio pjesę, režisieriai Virgilijus Veršulis ir  Nida Vita Žilinskienė, scenografė Rasa Puišienė.

Tai novatoriško ir labai originalaus dramaturgo Virgijijaus Veršulio pjesė. Ji – visiškai nauja, dienos šviesą išvydusi 2009- tų metų rudenį. „Meistrų miestas“- tai istorija įvykusi kažkur…gal mūsų visatoje, o gal kitoje… gal nelabai tolimoje ateityje, o gal visai jau čia pat. Čia ir meilė, ir smurtas, ir karas, ir taika. Čia ir tiesa, ir melas. Čia ir Tu, ir Aš, ir MES.  Tai spektaklis – pasaka, o gal fantazija, skirtas jaunimui ir suaugusiems,  bei labai labai dideliems vaikams.

Dailininkė – Rasa Puišienė,

Baletmeisteris – Aurelijus Karpavičius

Bilieto kaina 5,00 Lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: