(c) Organizatorių archyvo nuotr.

„Kelias nuo savęs pažinimo į kitų pažinimą – nesibaigiantis kelias. Tarsi užburtas ratas. Mūsų tikslas – atverti tą ratą. Prabilti atvira teatrine kalba.“ – taip savo tikslus įvardina teatro laboratorija „Atviras Ratas“, kovo 4d. 19 val. aplankysianti „Ką?Būki!” festivalį su programa „Solo ansamblis“.

Festivalis „Ką?Būki!” aprėpia daugybę sričių – muziką, judesį, dailę ir fotografiją. Tą patį galima pasakyti ir apie „Atviro rato“ teatrą. Vien pavadinimas laboratorija sako, kad tai – procesas, virsmas, nuolatinis naujų formų ieškojimas… Teatro aktoriai žinomi ne tik vaidmenimis scenoje, tačiau ir širdį virpinančiomis dainomis.

Šįkart  teatro aktoriai Justas Tertelis, Vytautas Leistrumas, Jonas Šarkus, Giedrius Kiela susijungė į „Solo ansamblį“ ir žada atlikti savitus, kaskart naujai suskambančius kūrinius. Neseniai prie “Solo ansamblio” prisijungė ir penktasis narys – Jaunimo teatro aktorius Sergėjus Ivanovas!  Nauja programa – pirmą kartą ir tik “Ką?Būki! festivalyje!

„Atviras ratas“ ypatingi tuo, kad kiekviename spektaklyje ar koncerte sugeba atsiskleisti vis naujai. Kaip jie atsiskleis šįkart? Sužinosite kovo 4d. 19 val. Kauno Ryšių muziejaus salėje. Koncerto belaukiant bus pristatytas video projektas NE(SU)(SI)ŠNEKĖJIMAI:
Rež. Simona Finkelšteinaitė ir Šarūnė Pečiukaitytė
Menų spaustuvės programa „Atvira erdvė“

Du ekranai pakabinti vienas priešais kitą. Bendravimas vyksta ne tarp tautiečių, o tarp skirtingų tautybių žmonių. Skirtingai tariamas žodis, jo skambesys, gilumas, skardumas, skirtingai naudojami veido raumenys, kitaip daromos pauzės. Pradedame nuo žodžio, pereinam į sakinius, tada  kuriam istorijas. Bendraujam. Vyksta pokalbis, šnekėjimas, susišnekėjimas, nesusišnekėjimas, nusišnekėjimas.

Kada: kovo 4d. 19 val.

Kur: Kauno Ryšių muziejus

Bilietai visose TIKETA kasose

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: