(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Gegužės 6 dieną 18 val. po metų pertraukos visus kviečiame į pritrenkiantį gatvės šou „Naktinis krepšinis 2010″ , kurį organizuoja KTU Dizaino ir technologijų fakulteto studentų atstovybė „DiDi”. Renginys vyks tarp KTU Chemijos ir technologijų fakulteto A korpuso ir aikštyno (Radvilėnų pl. 19).

Gatvės krepšinio turnyre bus rungtyniaujama 3×3 (komandoje po 4 žmones). Žiūrovai galės dalyvauti auskarų, tatuiruočių ir dredų pynimo meno dirbtuvėse ir pasižiūrėti ekstremalaus sporto mėgėjų bei profesionalų pasirodymų (trail bikes, skater’iai, streetballer’iai, ugnies fakyrų šou, keturračiai ir motociklai).

Tikrąjį hip-hop’o ritmą palaikys šokėjų pasirodymai, graffiti piešėjai ir plokštelių sukikai Dj ALKO, Dj Dee ir Dj Mamania. O vakaro kulminacija bus gatvės stiliaus dievaičiai G&G Sindikatas.

Renginio koordinatorius Tadas Pilionis teigia: „sąmojingas, pilno proto studentas tikrai negali atsisakyti dalyvauti „Naktiniame krepšinyje”. Visą mūsų renginį puikiai apibūdina keturi žodžiai: naktis, muzika, hip-hop’as ir kamuolys.”

Registracija vyksta iki gegužės 2 d. Registracijos mokestis vienam žaidėjui iki balandžio 25d – 20 lt, vėliau – 25 lt. KTU Dizaino ir technologijų fakulteto studentams registracijos mokestis – 15 lt. Nuo šių metų be įprastų „Naktinio krepšinio” dalyvių studentų, renginyje taip pat gali dalyvauti moksleiviai, sulaukę pilnametystės, merginos ir svečiai iš kitų miestų.

Užsiregistruoti į “Naktinį krepšinį 2010” galima atnešus užpildytą skrajutę arba anketą ir susimokėjus startinį registracijos mokestį “DiDi” patalpose (Studentų g. 56-151 a., Kaunas). Anketos formą galima rasti tai po gi ir www.didi.lt puslapyje.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: