(c) Organizatorių archyvo nuotr.

„Gatvės muzikos diena” grįžta į Kauną! Visi dainuojantys, grojantys, šokantys ir kuriantys kauniečiai vėl kviečiami jungtis prie skambančio miesto idėjos bei gegužės pirmąjį šeštadienį muzikuoti vienu ritmu!

Būtent toks šiemetinis šūkis: „Vienu ritmu su Gatvės muzikos diena”, simbolizuojantis muzikos šventės esmę – visuomenės iniciatyvos jėgą. Nesvarbu, ar dalyvis groja fleita, ar vos pramokęs skambina gitara, ar šoka – visi šią dieną išėję į gatvę įneša dalelę savęs į skambančio miesto idėją ir jo pulsuojantį ritmą.

Su didėjančiu susidomėjimu šventė Kaune kasmet auga: šiemet jos teritorija gerokai padidėjo – 8 zonos apims ne tik Laisvės alėją, bet išsitęs beveik per visą Vilniaus gatvę senamiestyje (iki J. Naugardo gatvės).

Prie muzikuojančio miesto idėjos įgyvendinimo prisijungė ir „Daugirdo amfiteatras”, kuris rengia specialią programą.

„Atsižvelgdami į šventės dalyvių ir svečių pasiūlymus, šiais metais įkūrėme „akustinę” zoną senamiestyje, Vilniaus gatvėje. Visus, kurių pasirodymams reikės daugiau erdvės ir garso, kviečiame registruotis į zonas Laisvės alėjoje. „Gatvės muzikos dienos” Kaune komanda šiemet taip pat yra pasirengusi dalyviams padėti kuo jaukiau įsikurti bei rasti tinkamiausią vietą pasirodymui. Jau tradicija tampa nepamiršti ir šventės lankytojų – planuojame tęsti interaktyvias muzikines akcijas bei kūrybines dirbtuves, kuriose galėtų dalyvauti ir kauniečiai bei miesto svečiai”,- teigia šventės koordinatorė Dovilė Butnoriūtė.

„Gatvės Muzikos Diena” vyks gegužės 7-ą dieną. Primename, kad šventėje dalyvauti gali kiekvienas: nėra nei amžiaus limito, nei mažiau mėgstamos muzikos ar šokio stiliaus. Svarbiausia, kad taptum grojančio miesto dalimi. Drauge judėkime vienu ritmu su „Gatvės muzikos diena” Kaune!

Daugiau informacijos ir registracija oficialiame šventės internetiniame puslapyje www.gmdkaune.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: