(c) organizatorių archyvo nuotr.

Savaitgalį Kaune vykusiame Bagažinių turguje buvo galima sutikti žmonių, ne tik prekiaujančių nereikalingais daiktais, bet ir išparduodančių visą savo turtą.

„Po dviejų savaičių išvažiuoju į Angliją. Į Lietuvą nebegrįšiu, tad išparduodu viską, ką turiu, net ir automobilį, kuriuo čia atvažiavau“, – pasakojo kaunietė Aušra.

Moteris apgailestauja, kad tenka palikti tėvynę, tačiau nemato čia perspektyvų, todėl renkasi emigrantės dalią.

„Bagažinių turgus – pati tinkamiausia vieta „išsiparduoti“ tokiu kaip mano atveju. Kadangi emigruojančių iš Lietuvos šiuo metu nemažai, manau, kad ateityje tokių prekiautojų čia tik daugės. Kita vertus, pirkėjams tai puiki proga už labai gerą kainą įsigyti tikrai daug įvairių daiktų“, – svarstė moteris.

Pasak turgaus organizatorių, džiugu, kad prekiautojų ratas tik didėja ir įvairėja.

„Atvejis, susijęs su emigracija nėra džiuginantis, tačiau situacija yra tokia, kokia yra. Svarbiausia, kad turgaus koncepcija sudaro plačias galimybes bet kuriam Lietuvos žmogui“, – teigia turgaus organizatorių atstovas Jonas Plenta.

Bagažinių turgūs rengiami kiekvieno mėnesio antrą šeštadienį, iki spalio. Artimiausias turgus vyks liepos 10 d., automobilių aikštelėje, esančioje prekybos miestelyje „Urmas“.

Prekiautojai į turgų atvažiuoja automobiliais ar kitomis transporto priemonėmis ir iš jų bagažinių prekiauja savo nereikalingais, naudotais daiktais. Už prekybos vietą prekiautojams mokėti nereikia.

Daugiau informacijos: Jonas Plenta, tel.: 8 620 47210, el. p. jonas.plenta@urmas.net

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: