(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas” (KJOSAS) tapo pirmą kartą Lietuvoje vyksiančio ir iki šiol mūsų šalyje precedento neturinčio projekto “Kaunas Startup Weekend” partneriu.

„Startup Weekend” (SW) vyko jau daugiau nei 80 miestų Amerikoje bei Europoje. Balandžio 9-11 d. renginys vyks ir šiaurės šalių miestuose – Kopenhagoje, Helsinkyje, Osle, Lunde, Taline ir Stokholme (balandžio 17 d.).

Lietuva taip pat neatsilieka – renginys planuojamas Kaune bei Vilniuje. Vienu metu visose šiaurės šalyse bus propaguojamas verslumas ir, kaip rašo renginio organizatoriai iš Kopenhagos, kodėl gi „nepažaisti” – kuris miestas gali sukurti geriausią kompaniją vos per vieną savaitgalį.

Tai efektyvus būdas patikrinti savo verslo idėją, susirasti verslo bendrininkų, susilaukti bendraminčių, entuziastų ir specialistų pagalbos bei pastūmėti savo idėją į realybę vieno savaitgalio verslumo inkubatoriuje. Jei per kelių minučių idėjos pristatymą pavyks įtikinti klausytojus idėjos stiprumu, visą savaitgalį galėsi intensyviai dirbti su skirtingų sričių žmonėmis: programuotojais, dizaineriais, rinkodaros specialistais, teisininkais, verslininkais ir į komandas pasiskirsčiusiais dalyviais, norinčiais prisidėti prie tavo verslo, bei specialistais – mentoriais. Tikslas – pristatyti sukurtus produktus ar bent jų prototipus.

Be galimybės išvystyti savo idėją ir ją greitai bei sklandžiai įgyvendinti, SW sukuria ir įkvepiančią atmosferą, galimybę neoficialioje aplinkoje užmegzti kontaktus su kitais versliais, kūrybingais ir entuziastingais žmonėmis, rėmėjais ir investuotojais.

Daugiau informacijos ir nuorodą į registraciją galite rasti čia http://www.kaunostalas.lt

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: