(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kaune duris atvėrė parduotuvė–lektoriumas „Sveikatos namai”, kur Kauno gyventojai ir miesto svečiai kviečiami į nemokamas paskaitas ir pratybas apie sveiką gyvenimo būdą.

Pasak Labasties „Sveikatos namų“ vadovo Vyčio Zabulėno, tai vieta, kurioje teorinės sveikos gyvensenos žinios neatsiejamos nuo jų praktinio panaudojimo.

„Dauguma lektorių žmonėms siūlo teorines žinias apie sveiką gyvenimo būdą, tačiau pamiršta apie jų praktinį panaudojimą. Mūsų tikslas – susieti šiuos dalykus, kad žmogus vienoje vietoje gautų tiek informaciją, tiek priemones, kuriomis galėtų užkirsti kelią ligoms dar joms neprasidėjus arba greičiau pasveikti jei susirgote“, – teigia V. Zabulėnas.

„Sveikatos namai“ žmonėms siūlo susipažinti su įvairiomis sveikos gyvensenos temomis – nuo Vakarų iki Rytų medicinos, jogos, šiaurietiško ėjimo iki druskos ir žolelių receptų, skirtų stiprinti sveikatą pagal individualius poreikius. O norintys pasinaudoti gautomis žiniomis čia veikiančioje parduotuvėje gali įsigyti sveikos gyvensenos prekių.

Pasak V. Zabulėno, Kauno Vilijampolės turguje Labasties „Sveikatos namai“ įsikūrė neatsitiktinai.

„Turgaus aikštė nuo seno buvo ne tik prekybos vieta, bet ir kultūros židinys. Labasties „Sveikatos namų“ lektoriai ir čia dirbantys žmonės yra savo sričių specialistai. Esame dėkingi Vilijampolės turgaus vadovams, kad mūsų geri norai buvo išgirsti, o žmonės čia gali ne tik apsipirkti, bet ir pasisemti žinių“, – teigia V. Zabulėnas.

Kaune veikiančių sveikos gyvensenos namų įkūrėjai, tikisi, kad jų veikla bus populiari ir planuoja plėstis į kitus Kauno mikrorajonus bei Lietuvos miestus.

Labasties „Sveikatos namai“ įsikūrę Varnių 48B, Kaune. Nemokamos paskaitos ir pratybos vyksta 4 kartus per savaitę.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: