Kaune planuojama surengti Tarptautinės vaikų žaidynes
(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Ketvirtadienį, gruodžio 29 d., Kauno miesto tarybos nariai pritarė siūlymui teikti paraišką Tarptautinių vaikų žaidynių komitetui dėl tarptautinių vaikų žaidynių surengimo Kauno mieste po 2015 metų.

Pasak Kauno miesto jaunimo reikalų tarybos pirmininkės Gintarė Skaistės, jaunieji sportininkai nuo 2004 metų garbingai atstovauja Kauno miestui dalyvaudami tarptautinėse vaikų žaidynėse.

„Dalyvavimas šiose žaidynėse miesto olimpinių sporto šakų jauniesiems sportininkams yra didelis stimulas, galimybė parodyti savo sugebėjimus bei susipažinti su kitų šalių kultūromis, istorija, kalba bei žmonėmis. Suorganizuodami šią šventę Kaune, pasikviesime ne tik daug jaunųjų sportininkų ar trenerių, bet kartu ir turistų. Tai bus puiki proga pristatyti bei pareklamuoti savo miestą“, – kalbėjo G.Skaistė.

Tarptautinių vaikų žaidynių prezidentas T. Raschas kartu su žaidynių generaliniu sekretoriumi Richardu Smithu praeitų metų rudenį lankėsi Kaune. Vizito metu svečiai susitiko su miesto vadovais, apžiūrėjo sporto bazes ir pažymėjo, kad Kauno miestas turi puikias galimybes ateityje surengti tarptautines vaikų žaidynes.

Kauno miestui gavus teisę organizuoti tarptautines vaikų žaidynes 2016 ar vėlesniais metais, pagrindinį organizacinį darbą atliktų Kauno miesto savivaldybės administracija. Šiame sporto renginyje dalyvautų apie 2000 sportininkų, trenerių ir oficialių delegacijų atstovų iš viso pasaulio.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: