Kaune vėl siautės kiemo krepšinis
(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Rytoj, rugpjūčio 30 dieną, kauniečiai kviečiami susirungti kiemo krepšinio turnyre, kuris vyks Kuršių g. 6 – ojo namo kieme. Iniciatyvos tikslas – atgaivinti daugiabučių namų aplinką. Šią iniciatyvą visoje Lietuvoje įgyvendina Nacionalinė pastatų administratorių asociacija.

„Per šią vasarą Kaune su daugiabučius namus prižiūrinčiomis įmonėmis pavyko atnaujinti net keletą krepšinio aikštelių. Deja, dauguma kiemuose esančių krepšinio aikštelių pamirštos dešimtmečiais: lankai nulankstyti, stovai sulaužyti, o kai kur netgi danga sugadinta. Seniau šių aikštelių priežiūra rūpindavosi savivaldybė, tačiau dėl riboto biudžeto šiuo metu negali prisiimti šios atsakomybės, o lauko krepšinio aikštelės gyventojams labai reikalingos. Smagu, kad administratoriai entuziastingai ėmėsi šios iniciatyvos ir galime pasidžiaugti atnaujintomis aikštelėmis“, – sakė Nacionalinės pastatų administratorių asociacijos (NPAA) Kauno regiono atstovė Vida Naudžiūnienė.

Kiemo krepšinio turnyras įvyks rytoj, rugpjūčio 30 d., 16 val. Kuršių g. 6 – ojo namo kieme esančioje aikštelėje.

Kauniečiai kviečiami suburti komandą iš trijų narių ir renginio dieną užsiregistruoti ir dalyvauti grupiniame turnyre 3 prieš 3 arba sudalyvauti vienoje iš individualių rungčių – kamuolio varymo ar mėtymo į krepšį.

„Šią krepšinio aikštelę atnaujinome dar anais metais ir čia surengėme krepšinio turnyrą. Per žiemą krepšinio aikštelė vėl šiek tiek nusidėvėjo, reikėjo kai ką vėl perdažyti, pakeisti tinklelius. Smagu, kad šioje aikštelėje žaidėjų niekada netrūksta. Beja, šiemet per kiemo krepšinio turnyrą pagalvojome ir apie sirgalius. Įrengėme suolelius. Belieka rytoj laukti žaidėjų ir tikėtis gero oro“ – sakė Jolanta Volteraitytė, „Namų priežiūros centro“ Kauno grupės vadovė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: