(c) Organizatorių archyvo nuotr.

Šį ketvirtadienį, kovo 10 dieną, Kaune vėl rengiamos orientacinės automobilių varžybos „Rat Race“. Varžybas organizuojantys ISM Vadybos ir ekonomikos universiteto studentai dalyviams žada išradingas, greito loginio mąstymo ir komandinio darbo reikalaujančias užduotis. Nugalėtojų laukia net 8000 litų vertės prizai.

„Norime, kad Kaune būtų daugiau įdomių pramogų, kad jaunimas turiningai ir naudingai praleistų laisvą laiką, – sako renginio organizatoriai. – Kodėl „Rat Race“? Nes tai šmaikščios varžybos!“

Kiekvienam varžybose dalyvaujančiam automobilio ekipažui po 2-5 žmonės bus pateikiami lapai su įvairiomis originaliomis ir loginio mąstymo bei žinių reikalaujančiomis užduotimis, kuriose užkoduotos įvairios Kauno vietos. Dalyviams reiks turėti fotoaparatą ir žemėlapį. Užduotis jie turės įvykdyti neviršydami nustatyto laiko limito.

Vėliau pasidalinti varžybų įspūdžiais ir smagiai praleisti vakarą varžybų organizatoriai kvies į Kauno klubą „Papa Jazz“, kur bus apdovanoti varžybų nugalėtojai rėmėjų įsteigtais prizais.

Ankstesnėse varžybose „Rat Race“ dalyviams teko įminti eiliuotų mįslių, iššifruoti užrašus Morzės abėcėle, sustabdyti specialiu užrašu pažymėtą automobilį, pagal brūkšninį kodą atsekti reikiamą prekę parduotuvėje, išklausyti garso įrašus ir taip rasti reikiamas vietas Kauno mieste. „Rat Race“ orientacinės automobilių varžybos pelno didelį susidomėjimą – į trasą išvažiuoja apie 90-130 ekipažų.

Netradicines orientacines automobilių varžybas jau šeštą kartą organizuoja trys ISM bakalauro studijų antrakursiai Vainius Kalėda, Vikintas Štaras ir Justas Valentinas. Rengti tokias varžybas vaikinai sugalvojo prieš pusantrų metų – jie su entuziazmu ėmėsi vadybinių ir kūrybinių gebėjimų reikalaujančios veiklos.

Registruotis varžyboms dalyviai kviečiami puslapyje www.ratrace.lt. Varžybų pradžia – 19 val., Savanorių pr. 210, aikštelėje priešais „Hyper Maximą“.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: