(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Lapkričio 2 dieną, 18 val. restorane “Miesto sodas” (Laisvės al. 93) vyks jau penktoji atvira „Kauniečių tribūnos“ diskusija tema: “Laisvės alėjos gaivinimo projektas, planai, atlikti darbai, vizijos”.

„Kauniečių tribūnos” svečiai:
Laisvės alėjos bendruomenės nariai: Gintautas Ruminas (restorano “Miesto sodas” direktorius), Eglė Šimoniūtienė (“Pizza Jazz” restoranų grupės vadovė), Vytautas Švirinas (bendrovių grupės „Sinvest“ vadovas ir savininkas;
Laisvės alėjos rekonstrukcijos projekto autorius architektas Šarūnas Kiaunė;

Kauno miesto savivaldybės atstovai:
Edmundas Balasevičius (Švietimo ir kultūros departamento direktorius), Remigijus Skilandis (Miesto plėtros departamento direktorius);
Egidijus Stancikas (Kauno valstybinio dramos teatro direktorius);
Žiniasklaidos atstovai.

Planuojama diskusijos trukmė – 1,5-2 val. Renginys yra viešas ir nemokamas, laukiami visi aktyvūs kauniečiai ir miestu besidomintys piliečiai.

„Kauniečių tribūna“ – tai aktyviausių Kauno visuomenės piliečių, politikų, verslininkų, kultūrinio gyvenimo atstovų diskusijos su kauniečiais įvairiose Kauno miesto viešosiose erdvėse. Kas dvi savaites su kauniečiais susitikti pakviesime vis kitą iškilų kaunietį pasidalinti mintimis apie Kauno vystymosi tendencijas, miesto kultūrinį, akademinį gyvenimą. Į diskusijas bus įtraukti labai įvairūs pranešėjai, siekiant pažvelgti į Kauną, šio miesto galimybes ir iššūkius, kuo platesne perspektyva. Visą informaciją apie artėjančias diskusijas, kaip ir buvusių diskusijų apibendrinimus galėsite rasti naujienų portale www.kaunozinios.lt.

“Kauniečių tribūnos” organizatoriai viešoji įstaiga “Verslo iniciatyva”. Detalesnę informaciją apie renginį galite gauti tel. 867813788 arba el.paštu karolis@vini.lt.

Renginių ciklą iš dalies finansuoja Kauno miesto savivaldybė.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: