Automobilių lenktynėms skirtoje trasoje Nemuno žiedas vyko patrulių pratybos

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2016-09-19 01:27

Spausdinti | Komentarai

Vakar visą dieną VšĮ „Nemuno žiede“ vyko kiek neįprastas renginys – automobilių lenktynėms skirtą trasą okupavo šalies policijos pareigūnai, kurie mokėsi priverstinio transporto priemonių stabdymo taktikos.

Tokie mokymai „Nemuno žiede“ vyko pirmą kartą. Pareigūnų kvalifikacijos kursų organizatoriai Lietuvos policijos mokykla (toliau – LPM) džiaugiasi ir dėkoja VšĮ „Nemuno žiedas“ vadovybei už geranoriškumą, jog sutiko priimti, leisti organizuoti mokymus, už puikias sąlygas ir saugią teritoriją.

Mokymuose dalyvavo pareigūnai iš Vilniaus, Kauno, Klaipėdos, Alytaus, Marijampolės ir Utenos apskričių. Pratybų metu policijos pareigūnai aptarė teisės aktus priverstinai stabdant transporto priemones, techninius ir taktinius stabdymo ypatumu, šaunamojo ginklo panaudojimo taktiką ir problematiką.

Praktinėje mokymų dalyje pareigūnai mokėsi greitai ir saugiai parengti priverstinio transporto priemonių stabdymo priemones bei jas tinkamai ir efektyviai naudoti, esant tarnybiniam būtinumui.

Pratybų metu LPM dėstytojai parengė ne vieną imitacinę situaciją, kurių metu vyko automobilių persekiojimas, stabdymas, kurių metu buvo naudojamos priverstinio stabdymo priemonės.

Mokymų metu pareigūnai taip pat tobulino gebėjimus naudoti radijo ryšio priemonėmis nestojusios transporto priemonės persekiojimo metu, lavino komandinio darbo įgūdžius, siekiant maksimalaus saugumo minėtose situacijose.

policija-1

policija-2

policija-5

© Igno Klimavičiaus nuotr.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt