Dingusi Ieva Strazdauskaitė – nužudyta, sulaikyti 6 asmenys

Paskelbė: KaunoZinios.lt redakcija Data: 2017-03-10 07:27

Spausdinti | Komentarai

Policija praneša, kad Ievos Strazdauskaitės (g. 1991 m) kūnas rastas Kėdainių rajone. Sulaikyti šeši nusikaltimu įtariami asmenys.

„Įvykio chronologija buvo tokia: prie Elektrėnų imituotas eismo įvykis, jo metu mergina ir automobilis buvo pagrobti. Duomenys rodo, kad mergina buvo nužudyta tą patį vakarą“, – teigė policijos generalinis komisaras Linas Pernavas.

Komisaras padėkojo visiems policijos pareigūnams, kurie negailėjo savęs ir dieną naktį dirbo, kad išaiškintų šį nužudymą bei visiems Lietuvos žmonėms, kurie nelikote abejingi ir policijai teikėte visokeriopą pagalbą ir informaciją.

Mergina š.m. kovo 5 d. 16.30 val. išvyko iš Plungės į Vilnių automobiliu Audi A7. Pravažiavus Kauną, dingo ryšys su mergina, vėliau jos telefonas buvo išjungtas.

Penktadienio vakarą socialiniame tinkle Facebook Ievos sesuo Indrė kreipėsi į žmones: „Prašau, nesiųskite užuojautų, neskambinkite, duokite ramybę ir siųskite Ievai šviesą“.

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
traffix.lt