(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno technologijos universiteto (KTU) Informatikos fakulteto studentų atstovybė „InfoSA” jau antrus metus rengia draugišką gamtai ir menui akciją „InfoMenas”, skatinančią studentus, moksleivius ir visus miesto gyventojus neišmesti nebereikalingų kompiuterių bei elektronikos prietaisų, o panaudoti juos netradiciniams meno kūriniams sukurti.

Pasak projekto organizatorių, šiemet „InfoMenas” startuoja su naujomis idėjomis. Norima sujungti gamtą ir giliai rūsiuose gulinčią nebereikalingą elektroniką. Kūrinių idėjos gali būti net ir pačios beprotiškiausios. Tikimasi, jog nauda bus triguba: ir įdomus kūrinys sukurtas, ir gera nuotaika paskleista, ir aplinka išsaugota

Iš technikos atliekų pagamintus kūrinius ketinama eksponuoti Kauno Vytauto Didžiojo universiteto botanikos sode, KTU Telekomunikacijų ir elektronikos fakultete. Idėja susidomėjo ir restoranas-naktinis klubas „Combo”.

Projekto autoriai visus, kurie nori pasigaminti originalius kūrinius, kviečia užsukti į antrąsias kūrybines dirbtuves. Esi originalus? Niekad nestingi idėjų? InfoMenas – puiki galimybė parodyti ką sugebi! Tai akcija, kurioje gali dalyvauti kiekvienas iš jūsų, tereikia pasitelkti savo fantaziją ir iš kompiuterinės technikos sukurti originalų eksponatą. Kūrybinėse dirbtuvėse laukiami ir tie, kurie nieko gaminti nenori, bet turi nenaudojamos elektronikos.

Projektas „InfoMenas” vyksta KTU Informatikos fakulteto studentų atstovybėje „InfoSA”, Studentų g. 69 – 121. Daugiau informacijos apie jį – www.istrink.lt.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: