(c) stock.xchng archyvo nuotr.

Šiandien, 14 val. Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadione rengiama pirmoji Lietuvoje golfo šventė vaikams. Tai bus šventinės “Kauno dienų” programos dalis – „Vaikų golfo diena”. Šventėje dalyvaus moksleiviai iš Kauno, Kauno rajono, Elektrėnų, Vilniaus, Druskininkų, Klaipėdos ir kitų Lietuvos miestų bendrojo lavinimo mokyklų – iš viso daugiau kaip 200 vaikų.

Kadangi Lietuvos golfo federacija siekia, kad golfas būtų įtrauktas į bendrojo lavinimo mokyklų kūno kultūros programą, ši šventė bus puiki proga tiek mokyklų vadovams, tiek mokytojams ir moksleiviams susipažinti su specialia vaikams skirta golfo įranga, kurią naudojame mokydami vaikus kūno kultūros pamokų metu. Šios šventės metu profesionalus golfo žaidėjas ir treneris pristatys SNAG golfo įrangą, praves trumpas pamokėles vaikams, kurie vėliau išbandys savo jėgas golfo turnyro metu.

Ši šventė – tai golfo mokymo bendrojo lavinimo mokyklose projekto tęsinys. Projektas pradėtas 2009 metais Kauno miesto mokyklose. Visa vaikų golfo mokymo programa yra paruošta pagal Europos golfo asociacijos rekomendacijas, naudojama licenzijuota mokymo medžiaga ir metodika.

Lietuvos golfo federacija šią golfo mokymo programą yra patvirtinus kaip vieningą ir vienintelę Lietuvos vaikų golfo mokymo sistemą, kurią naudoja visi Lietuvoje veikiantys golfo aikštynai.

Stebėti „Vaikų golfo dienos” šventės atvyks šio projekto globėjas Lietuvos Respublikos Prezidentas J. E. Valdas Adamkus, Lietuvos tautinio olimpinio komiteto Prezidentas Artūras Poviliūnas, Švietimo ir mokslo ministerijos, Kauno miesto savivaldybės ir Sporto departamento atstovai. Svečių tikimės sulaukti ir iš Europos golfo asociacijos, kurios pagalbos dėka Lietuvos golfo federacija pradėjo sėkmingą vaikų ir jaunimo golfo mokymo programą Lietuvoje.

Visi norintys pamatyti šią įspūdingą vaikų golfo šventę gegužės 20 dieną antrą valandą kviečiami atvykti į Kauno S. Dariaus ir S. Girėno stadioną.

Daugiau apie šį projektą ir vykusias tarpmokyklines varžybas galite paskaityti mūsų tinklalapyje http://www.golfofederacija.lt/golfo-mokymas.html.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: