(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Šiauliuose vyko laisvųjų imtynių jaunimo pirmenybės. Varžybose geriausiai pasirodė sportininkai iš Raseinių, kurie iškovojo tris aukso medalius, o treneris Valdas Grišius išugdė net penkis finalininkus. Pirmenybių nugalėtojais tapo raseiniškiai G. Milkintas (50 kg), L.Mockus (55 kg) ir T. Grišius (60 kg).

Svorio kategorijose iki 66 ir 74 kilogramų sėkmė lydėjo uostamiesčio atletus P.Visagorskį ir E. Rusiną.

E.Sidaravičius (Kaunas-Vilkaviškis) buvo pajėgiausias svorio kategorijoje iki 84 kilogramų.
Vilnietis I.Fiodorovas triumfavo svoryje iki 96 kilogramų, o J.Rudavičius (120 kg) iš Pagėgių laimėjo sunkiasvorių mūšį.

Lietuvos pirmenybėse dalyvavo 94 imtynininkai.

Pirmenybių atidarymo metu Šiaulių miesto meras G. Mikšys bei UAB „Solartechnics“ generalinis direktorius V.Pankratovas pasveikino gimtadienius šventusius imtynių specialistus klaipėdietį O. Voitechovskį (50), H.Mončiunską (55) iš Vilniaus ir F.Vladimirovą (66) iš Radviliškio.