(c) LFF archyvo nuotr.

Lietuvos U-17 rinktinė pergalingai pradėjo tarptautinį Lietuvos futbolo federacijos taurės turnyrą Palangoje ir Kretingoje. Pirmose rungtynėse lietuviai antradienį 2:1 nugalėjo Baltarusijos futbolininkus.

Pirmose savo rungtynėse Lietuvos komanda kontroliavo žaidimą nuo pradžios ir 25 minutę įmušė pirmąjį įvartį – smūgiu iš baudos aikštelės prieigų pasižymėjo Mykolas Krasnovskis. Panašus įvartis krito ir antrojo kėlinio pradžioje 44 minutę – šį kartą tikslus buvo Tito Burbos smūgis.

Vėliau lietuviai nepasinaudojo dar keliomis progomis, pataikė į virpstą, o baigiantis rungtynėms praleido įvartį. Paulius Lapas už paskutinės vilties pražangą buvo pašalintas iš aikštės ir 11 metrų baudinį realizavo Mikita Miatlitskis – 2:1.

„Pirmajame kėlinyje žaidimas buvo tikrai geras, išsiveržėme į priekį. Po pertraukos padarėme nemažai keitimų ir žaidimas kiek išsiderino“, – sakė Lietuvos U-17 rinktinei vadovaujantis Antanas Vingilys.

Kitose A grupės, kur žaidžia ir Lietuvos komanda, rungtynėse Azerbaidžanas 3:1 privertė pasiduoti Kazachstano atstovus. B grupėje Gruzija net 6:0 sutriuškino Moldovą. Kitame B grupės mače Ukraina 2:1 įveikė Latviją.

Trečiadienį lietuviai susitiks su kazachstaniečiais, o penktadienį išbandys jėgas su Azerbaidžanu.

LFF U-17 taurės pirmosios dienos rezultatai:

A grupė:

Palangos miesto stadionas,
Teisėjas – Donatas Rumšas
Lietuva – Baltarusija 2:1 (1:0)
Įvarčiai: 25 min. Mykolas Krasnovskis, 44 min. Titas Burba (Lietuva); 80+3 min. Mikita Miatlitski (Baltarusija)
Pašalinimai: 80+3 min. Paulius Lapas (Lietuva)

Kazachstanas – Azerbaidžanas 1:3 (1:1)