(c) Ūkio ministerijos archyvo nuotr.

Pirmadienį Lietuvos Respublikos Vyriausybė pranešė apie investicijų sutarties pasirašymą su „Barclays Technology Centre Limited“ – dukterine „Barclays Bank PLC“ („Barclays“) priklausančia bendrove – dėl „Barclays“ technologijų centro steigimo.

Sutartimi „Barclays“ įsipareigoja ne mažiau kaip penkerius metus vykdyti technologijų centro veiklą ir iki 2011 m. pabaigos įdarbinti ne mažiau kaip 250 aukštos kvalifikacijos technologijų specialistų. Lietuvos Vyriausybė teiks subsidijas „Barclays“ naujų darbo vietų technologijų centre kūrimui.

„Barclays“ tikisi, kad centras pilnai veikti pradės iki 2010 m. vasaros pradžios, planuojama, kad jis įsikurs naujame verslo centre „Green Hall“ Vilniuje.

„Barclays“ technologijų centras Lietuvoje bus vienas iš keturių strateginių centrų, aptarnaujančių „Barclays“ banko mažmeninės ir verslo bankininkystės veiklą, teikiant paslaugas 49 milijonams klientų 28 šalyse. Kiti trys technologijų centrai įsteigti Indijoje, Singapūre ir Jungtinėje Karalystėje.

„Didžiuojuosi, kad „Barclays“ savo naujajam technologijų centrui steigti pasirinko Lietuvą. Ši investicijų sutartis – tai pavyzdys, kaip sėkmingai įgyvendinama mūsų Baltijos regiono paslaugų centro strategija. Investicijos, dėl kurių susitarėme, taip pat turės teigiamą poveikį mūsų eksporto rezultatams, kadangi centras eksportuos savo paslaugas“, – sakė ūkio ministras Dainius Kreivys.

„Barclays” mažmeninės ir verslo bankininkystės padalinio vadovas Fritsas Seegersas teigė, kad „Barclays“ džiaugiasi galėdama prisidėti prie Lietuvos ūkio plėtros, kurdama naujas nuolatines darbo vietas aukštos kvalifikacijos specialistams. „Barclays“ tikisi našios ir ilgalaikės partnerystės su Lietuvos Vyriausybe ir Lietuvos ekonominės plėtros agentūra.

Ūkio ministerijos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: