(c)Stock.xchng archyvo nuotr.

2010-2011 m. LKF DnB NORD moterų taurę iškovojo Kauno „VIČI-Aistės“. Jos turnyro finale nepaliko vilčių kitai Kauno komandai „LKKA-Aistėms“ – 88:45 (21:18, 24:9, 24:11, 19:7).

„LKKA-Aistėms“ pavyko išlaikyti intrigą pusantro kėlinio. Iki didžiosios pertraukos likus žaisti 4 min. 30 sek.  komandas skyrė tik 5 taškai (26:31), tačiau iki antrojo kėlinio pabaigos skirtumas spėjo išaugti iki 18 taškų (45:27). Iš karto po petraukos Aušra Bimbaitė padidino „VIČI-Aisčių“ persvarą iki 20 taškų, vėliau šalies čempionių pranašumas tik didėjo.

„Noriu pasveikinti savo komandą, nesitikėjau, kad viskas taip lengvai susiklostys. Su varžovių komanda vieni kitus labai gerai pažįstame, todėl šiandien jokių staigmenų nebuvo. Panelės buvo gerai nusiteikusios rungtynėms ir visus klausimus išsprendė per pirmą rungtynių pusę“, – po mačo kalbėjo „VIČI-Aisčių“ vyriausiasis treneris Mantas Šernius. Naudingiausia čempionių ekipos žaidėja finalo ketverte buvo išrinkta Courtnay Pilypaitis, o „LKKA-Aisčių“ ekipoje – Jolanta Marmienė. Po didžiojo finalo buvo paskelbta ir naudingiausia trečiąją vietą užėmusios Kauno raj. „Laisvės KRS“ žaidėja, ja tapo Lina Aglinskaitė.
Lietuvos krepšinio federacija
Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: