Net prieš 20 metų susikūrusi Kaune, gotikinio roko muzikos grupė vėl grįžta į gimtąjį miestą pristatyti seniems draugams naujojo albumo „Recall“.

Grupės istorija turininga ir banguota. Nuo pačio pirmojo grupės koncerto net 2 dainos šturmavo radijo stočių M1 ir Radiocentras topus.

Net tris kartus keitėsi grupės kolektyvas, vienu metu grupėi būgnais talkino net pats Andrius Mamontovas, kuris beje ir prodiusavo kelis grupės kūrinius. „Mano Juodoji Sesuo“ į viešumą išleido net 5 albumus, ir yra pripažinta Industrial ir Goth scenos kūrėja Lietuvoje.

Bendriems projektams jungėsi su „Foje“ kolektyvu ir net dalyvavo grupės turo uždarymo koncerte. Taip pat visiems įsimintinas grupės koncertas papuošė tarptautinį grupės „Depeshe Mode“ gerbėjų suvažiavimą. Kasmetiniuose ALT’ 2007 apdovanojimuose kolektyvas pripažintas „geriausia gothic grupe“.

1991 metais susikūrusi „Mano Juodoji Sesuo“ buvo visiška alternatyva tuo metu visame pasaulyje siautėjusiam Hip-Hop judesiui ir nepakluso moderniems standartams. Būtent dėl to sulaukė susidomėjimo vyresnių klausytojų tarpe.

Atėjus į madą DJ kultūrai, grupė bendrai nusprendė nepaklusti tendencijai ir koncertuoti tik gyvo garso koncertuose. Artimiausiu metu nusimato grupės naujojo albumo „Recall“ pristatymas, kuris vyks šią vasara naujai prisikėlusiame „Underground PUB“ spalio 22 dieną.

Daugiau informacijos galima rasti čia.

Organizatorių informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: