(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas su žmona Jurgita  tapo sėkmingai televizijos projekte startavusio Raigardo Tautkaus Kauno choro globėjais.

TV3 televizijos projekte dalyvaujantis Raigardo Tautkaus Kauno choras jau pribloškė žiūrovus ir profesionalų komisiją savo įspūdingais pasirodymais, net privertusiais suabejoti, ar koncertų televizijos studijoje metu nėra naudojama fonograma.

Iki šiol choras laikėsi vien entuziastų pastangomis, tačiau pasirodymams, repeticijoms, scenos rūbams reikalingos lėšos.

„Noriu pasveikinti šį Kauno chorą, puikiai pradėjusį projektą. Šiam kolektyvui pagal galimybes padeda miesto savivaldybė, tačiau tikiu, kad pavyks rasti rėmėjų, kurie prisidės prie choro veiklos ir Kauno miesto vardo garsinimo“, – sakė Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas. Jis ir jo žmona Jurgita tapo aistringais šio choro gerbėjais.

„Sunku nesižavėti šiuo kolektyvu, matant, kad į pasirodymus įdedama daug pastangų, atlikėjai yra balsingi, o jų vadovai – talentingi ir kūrybingi“, – sakė Jurgita Kupčinskienė.

Raigardas Tautkus dėkoja Kauno miesto savivaldybei už paramą. „Mums labai svarbu jausti kauniečių palaikymą. Iki šiol kauniečiai mus labai palaikė, tikimės to ir ateityje. Atsidėkodami už tai pažadame pirmąjį mūsų koncertą ne televizijoje surengti Kaune“, – sakė R. Tautkus.

Choro vadybininkė Žaneta Daubarytė teigė, kad jau dabar kolektyvas kviečiamas koncertuoti ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje.

„Mes jau turime kvietimą dalyvauti tarptautiniame festivalyje Vengrijoje. Tačiau iš pradžių reikia parengti programą, su kuria galėtume koncertuoti“, – sakė ji.

Artimiausiu metu kauniečiai bus informuoti, kur vyks pirmasis Raigardo Tautkaus Kauno choro koncertas. Interneto forumuose diskutuojama, kad už bilietus į jo pasirodymą gerbėjai nepagailėtų mokėti po 100 litų.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: