(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Kauno miesto meras Andrius Kupčinskas ragina visus kauniečius 2011-uosius, kurie Europos Sąjungoje paskelbti savanorystės metais, pradėti visuotine ir savanoriška sniego valymo talka pirmąją Naujųjų metų darbo dieną.

„Ir Kaune, ir visoje Lietuvoje šiemet iškrito labai daug sniego, sinoptikai prognozuoja, kad snigs ir artimiausiomis dienomis. Todėl raginu visus miestiečius po švenčių pakilti nuo stalų, imti į rankas kastuvus ir apsivalyti savo aplinką. Talka savanoriška, kviečiu prie jos prisijungti įstaigas, bendroves, namų bendrijas ir pavienius gyventojus“, – sakė Kauno meras A. Kupčinskas.

Miesto vadovas pridūrė, kad savo ryžtą ir bendruomeninius gebėjimus bei susitelkimą kauniečiai jau įrodė po miestą nusiaubusio škavalo, kai puolė tvarkyti virtusius medžius.

„Tikiu, kad ir šįkart galime pasidarbuoti iš peties apsivalant nuo sniego, kartu atnaujinant ir sustiprinant kaimyninius ryšius“, – pažymėjo A. Kupčinskas.

Kauno vadovas A. Kupčinskas pats talkoje ketina dalyvauti Eigulių seniūnijoje. Visi norintys kartu padėti apsivalyti sniegą šioje seniūnijoje, kviečiami rinktis P. Plechavičiaus g. 9A.

Kauno miesto savivaldybės ir jai pavaldžių įstaigų, bendrovių darbuotojai į talką raginami savanoriškai įsijungti sausio 3 dieną nuo 16 valandos.

„Jiems konkrečias vietas talkoms parinks seniūnai, kurie kartu su UAB „Kauno švara“ ir butų ūkio įmonėmis rūpinsis kastuvais ir kitais valymo įrankiais“, – teigė Kauno miesto savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojas Zenonas Abramavičius.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: