Parodoje „Mokykla 2012“ – žvilgsnis į ateities mokyklą

0
1
parodamokykla.lt archyvo nuotr.

Š. m. lapkričio 23–25 dienomis „Litexpo“ parodų rūmuose vyksiančioje parodoje „Mokykla 2012“ UAB „Nacionalinis švietimo centras“ kviečia mokytojus, moksleivius ir jų tėvus susipažinti su ateities mokykla.

Jungtiniame stende šiuolaikiškus elektroninės mokyklos sprendimus pristatys projektai „Mano dienynas“ (manodienynas.lt) ir „Saugi mokykla“ (samo.lt).

Stende, kurį papuoš moksleivių piešinių konkurso nugalėtojos iliustracija, parodos lankytojai galės susipažinti su virtualiu dienynu, išbandyti elektronines valgyklų ir bibliotekos sistemas, mobiliąją dienyno aplikaciją ir sužinos, kaip šiuolaikiškomis priemonėmis galima užtikrinti mokinių ir jų daiktų saugumą mokykloje.

„Elektroninis dienynas jau pažįstamas daugeliui mokytojų ir mokinių, tačiau nedaugelis žino, kad dienynas tampa integruota sistema, apjungiančia visą mokyklą nuo įėjimo kontrolės iki bibliotekos administravimo ar valgyklos meniu. Ateityje daugelis mokyklos veiklos sričių persikels į virtualią erdvę, todėl šiandien parodos lankytojams siūlome pažvelgti, kokią mokyklą išvysime rytoj“, – sako projekto vadovė Dovilė Pusvaškytė.

E. mokyklos sprendimas automatizuoja daugelį administracinių procesų ir palengvina mokyklos personalo darbą, padeda tėvams sekti mokinių lankomumą ir net mitybos įpročius, nes duomenys kaupiami bendroje sistemoje. Kad patektų į mokyklą, galėtų atsiskaityti už maistą valgykloje arba pasinaudoti biblioteka, mokiniams pakaks turėti tik vieną identifikavimo priemonę – elektroninį mokinio pažymėjimą arba su e. mokyklos sistema susietą vilniečio kortelę.

E. mokyklos projektą įgyvendina UAB „Nacionalinis švietimo centras“, valdanti elektroninį dienyną manodienynas.lt ir bendrovė „SS Solutions“, diegianti įėjimo kontrolės sistemas.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here