Gytis Ivanauskas (c) Naglio Bieranco nuotr.

Prieš kelias savaites „Gyčio Ivanausko teatras“ labai sėkmingai pradėjo penktąjį savo sezoną Vilniuje. Likus dviems dienoms iki pirmojo sezono pasirodymo sostinės Šv. Kotrynos bažnyčioje visi bilietai jau buvo išpirkti. O jau šį savaitgalį modernaus šokio teatro aktoriai kartu su Gyčiu Ivanausku priešakyje atvyks į Kauną.

Rugsėjo 18 d., penktadienį, 19 valandą, Kauno valstybiniame dramos teatre, pirmąjį kartą ilgojoje salėje, „Gyčio Ivanausko teatras“ parodys savo spektaklį „Aš tave labai myliu“. Didelį ištikimiausių gerbėjų būrį laikinojoje sostinėje turintis teatras dovanos retą progą sugrįžti į vaikystę. Būtent apie tai – šis nepaprastas spektaklis.

Gyčio „vojažai“ nuo televizijos iki seminarų

Šį sezoną teatro įkūrėjas G. Ivanauskas pradėjo itin darbingai. Kiekvieną šeštadienį jį galima išvysti besisukantį ant parketo TV3 projekte „Šok su manimi“. Kol kas šiame šou jam tikrai neblogai sekasi – Gyčio ir jo šokių partnerės Justinos Žemaitytės pora – geriausiųjų trejetuke. Jiems balsų negaili ne tik kandieji komisijos nariai, bet ir tūkstančiai televizijos žiūrovų.

Žinomas aktorius taip pat dar nuolat vaidina spektaklyje „Striptizo ereliai“, o praėjusį savaitgalį tapo ir „Vilnius – Europos kultūros sostinė 2009” pristatomos tarptautinės laboratorijos „Procesai“ dėstytoju. Lietuvos Muzikos akademijos magistras ves šokio seminarus jaunuoliams ne tik iš Lietuvos, bet ir iš kitų pasaulio šalių.

Kiek vaikiškumo yra kiekviename iš mūsų?

Šį savaitgalį Kaune rodomas „Aš tave labai myliu“ – tai vaiko manifestas, išsakomas septynių suaugusių žmonių lūpomis. Spektaklis gausus simbolių ir kasdieniško gyvenimo paradoksų. Čia tai, kas privatu, tampa vieša, kas moteriška – vyriška, o branda virsta vaikiškumu. Pagrindinis spektaklyje keliamas klausimas: kiek tas vaikiškumas yra tik vaiko prerogatyva, o kiek jo, gerai įsižiūrėjus, galime pastebėti kiekvienas savyje.

Valandos trukmės „Gyčio Ivanausko teatro“ modernaus šokio pasirodyme netruks kontrastingos estetikos. Stilingus kostiumus sukūrė dizainerė Justė Maldžiūnaitė, o niūrius, Tarybų sąjungos laikus primenančią scenografiją – pats Gytis Ivanauskas. Spektaklyje skamba emocinga Giedriaus Puskunigio, Giacomo Puccini, Ennio Morricone ir kitų kompozitorių muzika.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: