Prasidės gatvių remonto projektas Raudondvaryje
(c) Urtės Latkauskaitės archyvo nuotr.

Vakar, rugsėjo 28 dieną, Kauno rajono savivaldybės administracija pasirašė sutartį su UAB „Kamesta“: „Gatvių važiuojamųjų dalių rekonstrukcija, šaligatvių, pėsčiųjų ir dviračių takų ir lietaus nuotekų tinklų įrengimas Kauno rajono savivaldybėje, Raudondvario seniūnijoje, Raudondvario kaime, Pilies, Didžiojoje ir Didvyrių gatvėse“.

Darbai prasidės jau šių metų spalį ir nors sutartyje nurodyta, kad turi būti atlikti per 18 mėnesių, Administracijos direktoriaus pavaduotojas Kęstutis Povilaitis mano, kad kitų metų rudenį šios trys Raudondvario gatvės jau bus baigtos tvarkyti.

Dar 2008 metais Kauno rajono taryba priėmė sprendimą, kuriame buvo numatyta Raudondvario kaimo gatvių rekonstrukcija (sprendimas buvo apsvarstytas ir jam pritarta Regiono plėtros taryboje).

Buvo paruošta techninė projekto dokumentacija, įvykdyti pirkimai, pateikta paraiška Transporto investicijų direkcijai. Rengiant projektą iškilo ir nenumatytų kliūčių: dalis Pilies gatvės eina per teritoriją, priklausančią kultūrinio paveldo zonai, taigi šiai atkarpai teko rengti papildomus projektus.

Sąmatinė prasidedančių darbų vertė yra apie 6,2 milijonus litų. Jį įgyvendinus Raudondvario gyventojų, svečių ir turistų patogumui bus renovuotos trys gatvės su įrengtu naujausių technologijų (LED) apšvietimu – Raudondvaris taps pirmąja gyvenviete ir pirmąja seniūnija Kauno rajone, turinčia modernią gatvių apšvietimo sistemą.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: