(c) Stock.xchng archyvo nuotr.

Spalio 4 d. gyvūnų mylėtojai šventė Pasaulinę gyvūnų dieną. Ta proga daugelis pasaulio organizacijų, siekdamos atkreipti dėmesį į su gyvūnais susijusias problemas, rengia įvairias akcijas. Gyvūnų gerovės tarnyba „PIFAS” taip pat stengiasi neatsilikti ir spalio 16 d., Kaune, organizuoja renginį „Laimingi kartu”.

Kartu su Kauno kolegijos studentais „PIFO” savanoriai pakvies stabtelėti ir susimąstyti. Bus rengiami keturi performansai, kuriais bus siekiama parodyti, ką jaučia prie būdos pririštas šuo, apie ką svajoja liūtas, visą gyvenimą uždarytas ankštame narve, ar išties cirko gyvūnas jaučiasi laimingas spalvingoje cirko arenoje. Tik šiuo atveju gyvūno vietoje bus žmogus.
Jei tik bus noras – renginio dalyviai taip pat galės visa tai išbandyti – įlįsti į narvą, patupėti prie būdos.

Visi gyvūnų mylėtojai ir savininkai kviečiami sudalyvauti foto parodoje „Laimingi kartu: aš ir mano augintinis” – atneškite savo nuotrauką ir pakabinkite „PIFO” stende.

Vaikai galės sudalyvauti edukacinėje parodėlėje „Būk saugus šalia šuns” – organizacijos savanoriai, pasitelkdami vaizdingas priemones, pamokys, kaip derėtų teisingai elgtis su šunimi.

Renginys vyks spalio 16 d. (šeštadienį), PLC „Mega” centrinėje aikštelėje.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: