(c) Kaunas.lt archyvo nuotr.

Penktadienį mero kabinete įvyko susitikimas su LR ūkio ministerijos ministru Dainiumi Kreiviu. Dalykiniame pokalbyje dalyvavo meras Andrius Kupčinskas, administracijos direktorius Vygantas Gudėnas, Biudžeto ir finansų komiteto pirmininkė Edita Gudišauskienė, Miesto plėtros departamento direktorius Remigijus Skilandis.

Susitikime aptarti aktualūs mieste vykdomi projektai. Daugiausia dėmesio skirta mokyklų renovavimo finansiniams klausimams spręsti, Kauno arenos statybos darbų ir finansavimo problematikai aptarti, apžvelgta „Girstučio” sporto komplekso darbų eiga, taip pat pasikeista informacija dėl Laisvės alėjos rekonstrukcijos darbų finansavimo galimų modelių.

Susitikime ministras D. Kreivys prašė parengti ir pateikti daugiau informacijos apie projektus. Informacija reikalinga tiek dirbant su potencialiais investuotojais ir galimais koncesininkais Lietuvoje, tiek ir užsienyje. Ministras pabrėžė, kad Kaune vykdomi projektai yra prioritetiniai ir svarbūs šalies mastu. Meras Andrius Kupčinskas pažymėjo, kad dauguma pasirengimo darbų yra atlikta, laukiama tik gerų naujienų dėl finansavimo galimybių.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: