(c) Wikimedia Commons archyvo nuotr.

Jau tapo tradicija, kad Kauno miesto savivaldybės meras Andrius Kupčinskas lapkričio 17-ąją, kuomet minima Tarptautinė studentų diena, miesto vadovo kėdę perleidžia studentui.

Pernai studentu – meru buvo Vytauto Didžiojo universiteto studentas, šiemet studentai nusprendė merą rinkti Kauno technologijos universitete. Kaip informavo KTU studentų atstovai, konkursui į mero postą buvo pateiktos keturios paraiškos: Ingridos Lipnickytės, Jolitos Septyniūtės, Justino Staugaičio ir Gintauto Tačionio.

Kandidatūras vertinusi studentų atstovybės komisija iš pradžių buvo linkusi sekti bendromis valstybės tendencijomis ir mere išrinkti vieną iš merginų, tačiau vis dėlto nugalėtoju tapo Justinas Staugaitis. Didžiausiais jo privalumas prieš konkurentus paminėta motyvacija ir patirtis visuomeninėje veikloje.

Justinas Staugaitis – KTU Elektros ir valdymo inžinerijos fakulteto Procesų valdymo specialybės III kurso studentas. Gimęs Alytuje, aktyvus visuomenininkas nuo mokyklos laikų. Šiuo metu yra savojo fakulteto studentų atstovybės pirmininkas, KTU SA projektų koordinatorius. Kaip rašė savo motyvaciniame laiške, „norėčiau pats patirti kaip sunku/lengva, įdomu/nuobodu būti bent vieną dieną Kauno miesto meru“.

Savo darbo dieną miesto mero kabinete meras–studentas pradės 10 val., 13 val. pirmininkaus Studentų forumui Savivaldybės didžiojoje salėje, dalyvaus Studentų dienos renginiuose. 15 val. studentas–meras kviečia žurnalistus į spaudos konferenciją.

Tarybos sekretoriato informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: