Studentai, dar nepasigaminę studento pažymėjimo (LSP), visą rugsėjį galės naudotis transporto lengvatomis, teikiamomis važiuojantiems vietinio susisiekimo autobusais bei troleibusais, pateikus studento statusą patvirtinančią pažymą, kurią galima gauti savo aukštojoje mokykloje. Transporto lengvatos su pateiktomis pažymomis galioja Vilniaus, Šiaulių, Panevėžio ir Kauno miestuose.

„Nors Lietuvos aukštųjų mokyklų studentų pažymėjimų, už kuriuos atsakinga LSAS, gamyba vyksta sklandžiai ir šiai dienai dauguma laiku užsisakiusių dokumentą jį jau atsiėmė, tačiau kas dieną sulaukiame labai daug skundų dėl kitų aukštųjų mokyklų studentų, kuriems LSP vis dar nepagamintas. Studentai patiria daug nepatogumų, todėl džiaugiamės, kad atsakingos institucijos sutiko padėti“, – sako LSAS prezidentas Arūnas Mark.

LSAS primena, jog pasitikrinti, ar studento pažymėjimas jau pagamintas galima ir apsilankius savo LSP aplinkoje. Čia taip pat galima pasirinkti pažymėjimo atsiėmimo vietą. Apsilankyti savo LSP aplinkoje galite adresu www.lsas.lt sekdami nuorodą LSP REGISTRACIJA, įvedę savo anketos numerį bei slaptažodį, kurį susikūrėte registruodamiesi naujo LSP gamybai.

Atkreipiame dėmesį, jog LSP gamyba ir pratęsimas LSAS administruojamų aukštųjų mokyklų studentams kainuoja atitinkamai 14 ir 11 Lt. LSAS taip pat kviečia sekti nuolaidų programų LSP turėtojams adresu lsp.lsas.lt/nuolaidos.

Lietuvos studentų atstovybių sąjungos informacija

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: