© Ramintos Česnaitės nuotr. / KaunoZinios.lt

Dainininkas Andrius Mamontovas išplatino viešą laišką, kuriame prašo jo nebenominuoti M.A.M.A. apdovanojimuose:

„Pirmiausia – labai norėčiau padėkoti balsavusiems už mane M.A.M.A. apdovanojimų nominacijose, kuriose šį kartą buvau išrinktas nugalėtoju. Visada malonu, kai tavo atliktą darbą pastebi ir įvertina profesionalai. 2013-iais metais mano surengti pasirodymai, buvo didelio ir ilgo komandinio darbo rezultatas, todėl būtų negarbinga nepasakyti AČIŪ! už tai, kad buvome Jūsų pastebėti.

Nebematau savęs tame bendrame, blizgančiame kontekste ir tai man prarado tą vertę, kurią suteikdavo anksčiau. Būtų neteisinga dalyvauti renginyje, jei būdamas jame visą laiką jautiesi ne savo rogėse.

Tačiau norėčiau prisipažinti vieną dalyką. Jau eilę metų man labai nejauku dalyvauti įvairiuose muzikos apdovanojimuose, nes visiškai nebesijaučiu muzikinės bendruomenės, tokios, kokia ji dabar yra matoma viešojoje erdvėje, dalimi. Ne dėl to, kad manyčiau esąs geresnis ar blogesnis.

Tiesiog nebematau savęs tame bendrame, blizgančiame kontekste ir tai man prarado tą vertę, kurią suteikdavo anksčiau.

Būtų neteisinga dalyvauti renginyje tik todėl, “kad tokios žaidimo taisyklės”, jei būdamas jame visą laiką jautiesi ne savo rogėse. Visada siekiau būti maksimaliai sąžiningas savo kūryboje ir pasirinkimuose, todėl nenoriu eiti prieš savo vidinį balsą.

Pats didžiausias įvertinimas, kurio niekada negalėčiau atsisakyti ar paneigti, yra žmonės, ateinantys į mano koncertus. Dainų kūrimas man nėra varžybos su kitais atlikėjais, nes stengiuosiu kurti kažką savito ir su niekuo nelenktyniauti tame, ką darau. Muzika nėra galinėjimasis. Tai pakankamai jautri veiklos sfera ir bandymas išrinkti “geriausią”, kitus nustumiant į antrą planą, man nebeatrodo teisingas ar kaip nors skatinantis tikrąjį kūrybingumą.

Todėl dar kartą, dėkoju už įvertinimą, tačiau prašau manęs nebenominuoti visuose ateinančiuose panašaus pobūdžio apdovanojimuose.“

Primename, kad šiais metais M.A.M.A. apdovanojimų organizatoriai sulaukė daugybės pastabų dėl apdovanojimų skyrimo skaidrumo bei pačio renginio kokybės, o portalo Delfi žurnalistai po itin kritinio vieno iš apdovanojimų komisijos narių Karolio Vyšniausko straipsnio publikacijos negavo akreditacijų į renginį.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: