Vandentvarkos darbus Neveronyse baigs iki Kalėdų
(c) Kauno rajono savivaldybės archyvo nuotr.

Projekto „Vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtra Kauno rajone Neveronyse“ metu numatoma rekonstruoti vienus nuotekų valymo įrengimus, pakloti 7,493 km nuotekų tinklų, 7,516 km vandentiekio tinklų. Prie nuotekų ir vandentiekio tinklų bus suteikta galimybė prisijungti 680 gyventojų.

Neveronyse vandens tiekimo ir nuotekų tvarkymo infrastruktūros plėtros darbus atlieka UAB „Kamesta“, o nuotekų valymo įrenginių darbus vykdo AB „Ekra“. Abiejų sutarčių vertė – po 2,8 mln. Lt.

UAB „Kamesta“ didžiąją dalį darbų jau atliko ir planuoja Kalėdoms nudžiuginti Neveronių gyventojus, o „Ekra“ darbus baigs kitų metų rugpjūtį. Nepaisant to, neveroniškiai galės prisijungti prie tinklų, nes nuotekas valys senieji valymo įrenginiai.

Projekto vykdytojai ir Kauno rajono savivaldybės administracija surengė ketvirtąjį, jau paskutinį, susitikimą su bendruomene. Kadangi dažniausiai domimasi, ko reikia, kad gyventojai galėtų prisijungti prie įrengtų tinklų, susirinkusiems išdalyti lankstinukai su išsamia informacija.

Susitikime neveroniškiai klausė, kada galės prisijungti, ar numatytas terminas, iki kada jie tai turi padaryti, ar bus taikomas prisijungimo mokestis, ar bus sutvarkyta projekto vykdymo metu išardyta kelių danga.

Šiuolaikiškai ir sveikesnėje bei švaresnėje aplinkoje norintys gyventi bendruomenės atstovai teiravosi, ar numatytas kitas vandentvarkos projekto etapas šalutinėse gatvėse.

Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: