Žalgiriečiai apsilankė “Saulės” gimnazijoje

Paskelbė: Monika Pakulnytė Data: 2010-04-30 12:38

Spausdinti | Komentarai

(c) zalgiris.lt archyvo nuotr.

Vos prieš kelias dienas Baltijos krepšinio lygos (BBL) čempionais tapę Kauno „Žalgirio“ krepšininkai ketvirtadienį apsilankė Kauno „Saulės“ gimnazijoje, kuri laimėjo moksleiviams skirtą ir visą sezoną trukusią akciją „Žalgiris – tavo mokykloje“. Renginio metu netrūko juoko ir geros nuotaikos, o gimnazistai pažadėjo „Žalgirio“ rungtynes stebėti ir toliau.

Viso sezono metu įvairiose Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ir BBL rungtynėse aktyviai lankęsi Kauno „Saulės“ gimnazijos moksleiviai žalgiriečių vizitą savo mokykloje užsitikrino tik paskutinėse akcijos rungtynėse. Jas Kauno sporto halėje stebėjo net 153 „Saulės“ gimnazijos atstovai. Tai jiems padėjo aplenkti Liudvinavo Kazio Borutos vidurinę mokyklą, kuri prieš paskutinę dvikovą pirmavo net 28 taškais.

„Saulės“ gimnazijos aktų salėje vykęs renginys prasidėjo į ją iškilmingai žengiant visai „Žalgirio“ komandai, kurią lydėjo gyvą koridorių sudariusių moksleivių plojimai. Po vedėjų ir mokyklos direktorės Aldonos Sellienės įžanginių žodžių, gausiai susirinkusius moksleivius pasveikino žalgiriečių vyriausiasis treneris Darius Maskoliūnas, kuris dėkojo už palaikymą sezono metu ir kvietė krepšiniu domėtis ir toliau.

Didžiausio susidomėjimo, žinoma, sulaukė pažintis su krepšininkais ir galimybė šviežiai „iškeptiems“ BBL čempionams užduoti rūpimus klausimus. Krepšininkai spinduliavo gera nuotaika ir ne kartą privertė gimnazistus susiriesti iš juoko. Išskirtiniai „Saulės“ gimnazijos marškinėliai buvo padovanoti Povilui Butkevičiui. 22 metų puolėjas yra buvęs šios mokyklos auklėtinis ir iki šiol neslepia sentimentų „Saulės“ gimnazijai.

„Tik patys geriausi prisiminimai. Man labai malonu matyti pedagogus, kitus pažįstamus veidus. Tikrai smagu“, – tikino P.Butkevičius.

Renginiui artėjant prie pabaigos visus susirinkusius pasveikino pagrindinė akcijos iniciatorė Justina Aniulytė, svečiams savo sugebėjimus pademonstravo gimnastikos komanda, o susitikimas baigėsi visiems įsiamžinant bendroje nuotraukoje.

Po renginio krepšininkai moksleiviams noriai dalino autografus, taip pat kartu fotografavosi. „Saulės“ gimnaziją žalgiriečiai paliko skambant komandos himnui ir lydint gausiems aplodismentams. Gimnazistai pažadėjo ir toliau aktyviai palaikyti mylimą komandą, o žaidėjai tikino atsidėkosiantys sėkmingu žaidimu aikštelėje.

logo-zalgiris

Ši informacija yra tinlalapio zalgiris.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik gavus autorių sutikimą.