(c) KaunoZinios.lt archyvo nuotr.

Paskutinį balandžio savaitgalį Kaunas atgijo taip, kaip atgis žolė, sulaukusi pavasarinio lietaus. Šeštadienį laikinojoje sostinėje vyko ne tik muzikos gerbėjų visus metus laukiamas „Kaunas Jazz“, bet ir krepšinio entuziastų jau pamėgtas Kauno „Žalgirio“ organizuojamas gatvės krepšinio turnyras.

Šiemet į krepšinio šventę susirinko beveik 650 oranžinio kamuolio mėgėjų iš visos Lietuvos. Žadėto lietingo oro nesulaukę dalyviai susirungė šešiose amžiaus grupėse, taip pat atskirose grupėse kovojo rėmėjai, žurnalistai. Iš pradžių kovos virė pogrupiuose, o po pietų prasidėjo atkrentamosios varžybos.

Vienas pagrindinių „Žalgirio“ krepšinio komandos organizauojamo gatvės krepšinio turnyro akcentų – žalgiriečių apsilankymas bei rungtys su jais. Šiemet vyko jau tradiciniais tapę žaidimai: „Aplošk Kalnietį“, „figūrinis minusas“ bei patobulinta rungtis, kurioje dviems krepšinio mėgėjams reikėjo pralaužti vieno iš „Žalgirio“ aukštaūgių gynybos gniaužtus.

Gatvės krepšinio verta danga bei vėjuotas oras trukdė visiems vienodai, todėl nugalėjo geriausieji. Jau po 19 valandos vykusioje apdovanojimų ceremonijoje laimėtojams įteikti puikūs prizai: sezoniniai 2011/2012 m. abonementai į „Žalgirio“ rungtynes bei mini abonementai į šio sezono LKL finalų seriją „Žalgirio“ namų arenoje, Adidas sportiniai bateliai ir marškinėliai, BBL kamuoliai su krepšininkų parašais, „Žalgirio“ atributika, vitaminai, „Soda Stream“ gaiviųjų gėrimų aparatai ir kt. rėmėjų dovanos.

Vienas iš geriausių gatvės krepšinio turnyrų Lietuvoje dalyvių lauks jau kitais metais, o dar šiemet galima pasigrožėti renginio nuotraukų galerija ir nebedaug belieka sulaukti iki įspūdingo reginio – Europos krepšinio čempionato Kaune.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: