(c) Zalgiris.lt archyvo nuotr.

Ne vienus metus Kauno „Žalgiriui“ atidavęs treneris Rimantas Grigas grįžta į legendinę Kauno komandą. Siekdama pagerinti komandos žaidimą ir rezultatus klubo vadovybė nusprendė į sporto direktoriaus postą paskirti buvusį komandos strategą R.Grigą.

„Mūsų netenkino pastaruoju metu demonstruojama komandos žaidimo kokybė. Kiekvienas pralaimėjimas yra nelaimė, todėl norėdami jų išvengti nusprendėme sustiprinti komunikaciją tarp ekipos žaidėjų, trenerių bei klubo vadovybės. Mes pastoviai ieškojome asmens, galinčio užimti šią reikšmingą klubui poziciją ir apsistojame ties R.Grigo kandidatūra. Jis yra kaunietis, turintis didelę trenerio darbo patirtį, gerai pažįstantis klubo tradicijas, žaidėjus. Mes galvojame, kad jis tikrai sustiprins komandą“, – apie naujojo sporto direktoriaus paskyrimą sakė „Žalgirio“ savininkas Vladimiras Romanovas.

Į „Žalgirį“ sugrįžtantis R.Grigas ne tik ilgus metus vadovavo „Žalgirio-Sabonio mokyklos“ vaikinams, bet ir du metus, nuo 2006 metų gruodžio iki 2008 m. spalio vidurio, dirigavo reprezentacinei Kauno komandai. Nors dabar trenerio laukia naujas amplua su kiek kitokiomis užduotimis – R.Grigas yra pasiryžęs priimti naują gyvenimo iššūkį.

„Visų pirma, rūpinsiuos sklandžiais kolegiškais, sportiniais ryšiais tarp komandos ir klubo administracijos. Kontaktai tarp trenerių štabo, žaidėjų ir klubo vadovų – itin svarbu“, – darbo svarbą pabrėžė R.Grigas.

R.Grigas neslepia – sugrįžimas į „Žalgirį“ jam – didelis ir džiugus įvykis: „Malonu grįžti į klubą, kuriam esi skyręs daugiau nei dešimt savo karjeros metų. Tikiuosi, jog visiems dirbant išvien komandos rezultatai tik gerės“.

Taip pat komandos susirinkime nuspręsta, kad Marcusas Brownas nuo šiol užims žaidžiančio trenerio asistento pareigas. „Būsiu žaidėjas, bet kartu ir mokysiuosi trenerio darbo“, – sakė už kelių savaičių į aikštelę sugrįšiantis M.Brownas.

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: