Organizatorių archyvo nuotr.

Sausio 16 d. Kauno Renginių Oazėje svečiuosis šeimyninis duetas, tėvas ir sūnus – Gediminas ir Ainis Storpirščiai.

Gediminas – vienas garsiausių Lietuvos aktorių ir bardų, dėl dainuojamosios poezijos kultūros skleidimo ir puoselėjimo tituluojamas bardų atgimimo tėvu. Gedimino kūryboje skambančios dainos skirtos ne tik suaugusiems, bet ir vaikams. Ne veltui jis nuolatos pabrėžia, kad jei suaugęs žmogus dar sugeba įžvelgti pasaulio stebuklingumą, reiškia, jog jo širdyje dar gyvas vaikas.

Gediminas Storpirštis atskleidė, kad vaikystėje didžiausias muzikos autoritetas buvo vienas – tėtis, dainuojantis liaudies dainas. „Jis galėjo kelias valandas dainuoti ir nesikartoti. O su dainuojamaja poezija susipažinau jau paauglystėje“.

Ainis Storpiršts teatro ir kino aktorius, dainų autorius ir atlikėjas būdamas vos 4 metų pradėjo groti ir dainuoti kartu su tėčiu Gediminu. Tikriausiai daugelis prisimena prieš 20 metų populiarias vaikiškas dainas „Nebijau varlės“, „Krekždė“, „Sara bara bu“ kuriose skambėjo nedrąsus, bet užtikrintas mažojo Ainio balsas. Šiuo metu, tai jaunatviška energija spinduliuojantis atlikėjas, bendrą programą papildantis jaunatvišku žaismingumu. Ainis Storpirštis prisipažino, kad vėl grįžti į sceną jam pasiūlė tėtis ir iš pradžių buvo šiek tiek nedrąsu. „Dėl šio sprendimo dvejojau, tačiau kuo toliau, tuo labiau šiuo sprendimu džiaugiuosi. Kaip tėvas ir sūnus per repeticijas mes labai suartėjome“, – tikino jaunasis aktorius.

Sausio 16 d. programoje skambės visiems puikiai žinomos bei naujos abiejų kūrybos dainos. Žaismingas ir talentingas šaimos duetas savo nuoširdumu ir širdžiai miela muzika dar kelioms valandoms pripildys krūtines šventine nuotaika.

Bilietus platina BILIETAI.LT

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: