Organizatorių archyvo nuotrauka.

2014 m. sausio 9 d.

“WHITE SAND SONGS” Nordic Colours programą atlieka:

Indre Dirgėlaitė – vokalas, kompozicijos.
Liutauras Janušaitis – piano, sax, elektronikos efektai.
Mindaugas Vadoklis – trimitas
Arman Isojan – kontrabosas
Arkadij Gotesman – perkusija, mušamieji.

Indres Dirgėlaites kompozicijos įtakotos įvairių stilių muzikos: Nu Jazz, Cool Jazz, Experimental Jazz, Soul, Rock su Baltiškomis ir Skandinaviškomis spalvomis, elektronikos garsais.

Atlikėja nuo mažens dainuoja lietuvių liaudies muziką, jaučiamas jos atspalvis susipynęs su skandinaviška muzikos maniera, kurią įtakojo Indrės studijos J. Sibelijaus muzikos akademijoje Helsinkyje bei Karališkoje Stockholmo akademijoje.

Kompozicijos praturtintos originaliomis muzikantų improvizacijomis, bei idėjomis. Kartu jie surado originalų skambesį.

Liutauras Janušaitis, unikalus, plataus spektro muzikantas, garsinanatis Lietuvą visame pasaulyje. Pirmasis Barklee College of music absolventas. Saksofonistas, pianistas, kompozitorius, Kauno bigbendo vadovas.

Arkadijus Gotesmanas – Lietuvos džiazo legenda, vienas universliausių perkusininkų šalyje. Jis groja ne tik džiazą, bet ir naujausią akademinę muziką, rašo scenarijus muzikiniams performansams ir instaliacijoms, kuria ir įrašinėja muziką teatrui, atlieka ją spektakliuose, gyvai garsina nebylius kino filmus, rengia projektus su šokėjais.

Trimitininkas Mindaugas Vadoklis, bei kontrabosistas Arman Isojan groja su originaliomis Lietuvos ir Europos grupėmis, turi savo unikalų stilių.

Bilietai: 15 LT.
STALELIŲ REZERVACIJA TEL. 8 37 200 486.

Adresas: Punto Jazz Kęstučio g. 6, Kaunas

Renginys Facebook’e: https://www.facebook.com/events/183556961843005/

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: