Kostas Smoriginas be jokių užuolankų ar paslapčių

0
1
© Jonas Danielevičius / organizatorių archyvo nuotr.

Kostas Smoriginas šiais metais minėjo savo šešiasdešimtmetį, surengė savo naujo dainų albumo „Albumas“ pristatymo koncertus, vaidina Viačeslavo Gvozdkovo spektaklyje pagal Koko Mitani pjesę „Juoko akademija“, tapo TV muzikinio šou „Romeo ir Džiuljeta“ komisijos pirmininku, kuriame užsitarnavo niekam nepataikaujančio ir griežto vertintojo vardą.

Kostas Smoriginas smalsus ir drąsus žmogus sugebantis save realizuoti skirtingose veiklose. Dauguma žmonių jį pažysta kaip režisierių, teatro ir kino aktorių. Tai vienas iš nedaugelio Lietuvos kultūros atstovų kurio išraiškingas gilus balsas yra taip pat lengvai atpažįstamas kaip ir jo veidas.

Viena iš pagrindinių Kosto Smoriginų aistrų yra dainavimas. Kiekvieną kartą stodamas prieš publiką atlikėjas iš jos reikalauja tik vieno – atsidavimo. Jo atliekama kūryba visada keliauja iš širdies – ji atvira ir nuoširdi, o pokalbis su auditorija būna be jokių užuolankų ar paslapčių. Todėl nėra keista, kad žiūrovai koncerto metu prikaustomi prie kėdžių iki paskutinio akordo, o jam suskambus, dar ilgai nesiskirsto ir atiduoda padėką audringais aplodismentais.

Lapkričio 3 d. Kostas Smoriginas svečiuosis Kauno Žalgirio arenos amfiteatre vykstančiame muzikiniame cikle „Kalbanti muzika“. Tai bus ne tik koncertas, bet ir žaisminga akistata su klausytoju. Kiekvienas žiūrovas turės progą užduoti rūpimą klausimą ir galės sulaukti tiesaus atsakymo.  Renginio metu K. Smoriginas atliks savo senas dainas, bei sugros kūrinius iš naujojo albumo „Albumas“.  Bilietais prekiauja bilietai.lt

LEAVE A REPLY

įveskite savo komentarą!
įveskite savo vardą čia