Organizatorių archyvo nuotr.

Atsakymas į klausimą, kur šiemet sutikti Naujuosius, yra tik vienas – PuntoJazz palėpė, kviečianti į nepamirštamos nakties programą: BEISSOUL & EINIUS, RIKKO EL GATO feat. SERGE on Sax (MOSQUITO), UŽ PULTO: GIULLIANO SCORRANESE! Linksmybės iki ryto su pačiais geriausiais!

Beissoul & Einius

Tai neabejotinai vienas įdomiausių pastarojo meto projektų Lietuvoje. Išskirtiniu skambesiu ir jo savitu pateikimu pasižymintys vaikinai kuria ne tik dainas, bet ir didelio dėmesio sulaukiančius vaizdo klipus.

Electro soul duetas savo mintis paverčia melodija pasitelkę muzikos kalbą, kurioje subtiliai ir jautriai įamžina žmones,akimirkas ir gyvenimą. Dėl ryškaus afroeamerikietiško skambesio Beissoul dažnai lyginamas su juodaodžiais SOUL,bei R&B muzikos atlikėjais. Neseniai prie dueto prisijungęs muzikos kūrėjas Karolis ‘’Shkėma’’ electro sintezatoriaus pagalba meistriškai perteikia kūrinių dramatiškumą ir dinamiškumą, įsiliedamas į bendrą vokalo ir muzikos sintezę.

DJ RIKKO EL GATO ir SERGE:

Mosquito komandos vedliai, kurių maršrutai driekiasi nuo pat Viduržemio jūros pakrantės Prancūzijoje iki Portugalijos ir egzotiškojo Maroko.

Viena scena šie veikėjai yra dalijęsi su Miguel Matoz (Portugalija), Les Schmitz (Ibiza), Sash (Vokietija), Maxine Hardcastle (Hed Kandi, Jungtinė Karalystė), Anna Kiss (Ministry Of Sound, Jungtinė Karalystė).

Bilietus platina Tiketa: http://www.tiketa.lt/happy_new_2014__beissoul__einius_ir_kiti_46313

Renginys Facebook’e: https://www.facebook.com/events/463118210476078/

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: