Organizatorių archyvo nuotr.

Lygiai prieš metus pradėtas kauniečiams gyvą lietuvišką muziką dovanojantis koncertų ciklas „Volfas Engelman Gyvai“ grįžta į „Ryšių kiemelį 837”. Šios koncertų serijos sezonas bus atidarytas gegužės 15-ąją Alinos Orlovos pasirodymu.

Viena įdomiausių mūsų šalies atlikėjų Alina Orlova gimtinėje pasirodo gana retai. Ji dažnai kviečiama į Vakarų Europą, ypač vertinama Prancūzijoje, laukiama Skandinavijos šalyse, turi veiklos ir Rusijoje.

Prieš pat Velykas Vilniaus „Menų spaustuvėje“ įvyko net du sausakimši Alinos Orlovos koncertai. Juose skambėjo ir gerai pažįstami giliausias sielos kerteles jaudinantys albumų „Laukinis šuo Dingo“ bei „Mutabor“ kūriniai, ir nauja, vėl kitaip žavinti muzika. Tai duoda vilčių, kad netrukus bus galima džiaugtis ir trečiuoju studijiniu merginos albumu.

Vartai atveriami 18:00 vakaro.

Siekiant užtikrinti renginių kokybę, šiais metai „Volfas Engelman Gyvai“ koncertų ciklo metu bus renkamas kultūrinis 10 litų mokestis.

Išankstinė vietų rezervacija Ryšių kiemelyje 837.

Renginys Facebook’e: https://www.facebook.com/events/666786930024064/
Daugiau apie atlikėją: www.facebook.com/AlinaOrlova

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 
Naujienos iš interneto

Sponsored video

Taip pat skaitykite: