Antradienio vakarą dėl galimybės patekti į pasaulio futbolo čempionato finalą susikovė Brazilijos ir Vokietijos rinktinės. Brazilams teko žaisti be lyderio Neymaro ir puolėjo T. Silvos, o vokiečiai neplanavo pergalės atiduoti šeimininkams. Europiečių kalbos apie pergalę leido jiems rezultatu 7-1 keliauti į finalą.

Pirmieji aikštelėje kamuolį palietė vokiečiai, bet tai nesutrukdė brazilams ilgiau kontroliuoti kamuolį ir rengti pozicines atakas.

3-iąją minutę buvo pasitaikiusi proga pelnyti įvartį Brazilijos rinktinės gynėjui Marcelo, bet jo tolimas smūgis vartų linijos nekirto. Jau 7-ąją minutę vokiečiai atsakė pavojinga ataka, tačiau ir ši buvo nesėkminga.

11-ąją mačo minutę Vokietijos rinktinei po uždirbto kampinio pavyko išsiveržti į priekį. Kampinį kėlė T. Kroosas, o kamuolį tiksliai į vartus paleido vienas likęs T. Mulleris. Beje tai jo penktasis įvartis šiame čempionate.

18-ąją rungtynių minutę ant žaliosios vejos susistumdė J. Boatengas ir Marcelo, už ką brazilas reikalavo 11 metrų baudinio, bet P. Lahmo žaidimas buvo švarus ir baudinys skirtas nebuvo.

23-iąją minutę vokiečiai padvigubino persvarą 2-0. Iš antro bandymo M. Klose smūgis buvo tikslus ir J. Cesarui nebeliko šansų apsaugoti vartus. Su šiuo įvarčiu M. Klose tapo visų laikų rezultatyviausiu žaidėju pasaulio futbolo čempionate.

Ilgai netrukus, T. Mulleris smūgiavo į vartus. Jam nepavykus pelnytį įvarčio, šia proga pasinaudojo T. Kroosas ir 25-ąją minutę rezultatas tapo 3-0.

Po minutės T. Kroosas pelnė savo asmeninį dublį. Už gynybos klaidas brazilai buvo nubausti rezultatą paverčiant 4-0.

Dar viena tragedija Brazilijos rintinės komandai įvyko 29-ąją minutę. Ir vėl apleista brazilų gynybą leido vokiečiui S. Khedirai pelnyti komandai penktąjį įvartį.

Per likusį kėlinio laiką brazilams nepavyko sukurti pavojingų progų ir pelnyti bent garbės įvarčio.  Po pirmojo kėlinio sutriuškinta ir palūžusi Brazilijos rinktinė į rūbinę išėjo sausu rezultatu 5-0.

Antrąjį kėlinį aktyviau, tarsi įkvėpę šviežio oro gurkšnį, pradėjo Brazilijos rinktinės futbolininkai. Pastarieji per kelias minutes tris kartus norėjo išprovokuoti 11 metrų baudinius, bet arbitrai to neįžvelgė.

51-ąją rungtynių minutę pavojingą perdavimą komandos draugui atliko Ramirezas. Jei ne vokiečių vartininkas Neueris, proga pasižymėti būtų pasinaudojęs Fredas.

Kiek vėliau brazilams pavyko surasti kelias skyles Vokietijos rinktinės gynyboje ir sukurti dvi puikias ir pavojingas progas, bet šiuose epizoduose nepriekaištingai ir vėl sužaidė Neueris.

69-ąją rungtynių minutę vokiečiai rezultatą pavertė 6-0. Brazilai ir vėl suklupo gynyboje, o vokiečiai surengė ataką, kurią tiksliu smūgiu užbaigė po keitimo aikštėje pasirodęs A. Schurrle.

Praėjus dešimčiai minučių dublį į savo sąskaitą taip pat įsirašė ir A. Schurrle. Rezultatas tapo 7-0. Žaidėjas atliko tikslų smūgį ir kamuolys vartuose atsidūrė nuo skersinio.

Per pridėtinį laiką įvartį brazilams pelnė Oscaras, deja tai nebegelbėjo rinktinės ir rungtynės baigėsi pažemintos Brazilijos pralaimėjimu 7-1.

Rezultatas:

Brazilija 1 – 7 Vokietija

11‘ [0 – 1] Thomas Muller

23‘ [0 – 2] Miroslav Klose

24‘ [0 – 3] Toni Kroos

26‘ [0 – 4] Toni Kroos

29‘ [0 – 5] Sami Khedira

69‘ [0 – 6] Andre Schurrle

79‘ [0 – 7] Andre Schurrle

90‘ [1 – 7] Oscar

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: