Mokesčių inspektorė filme „Viskas iškart ir visur“

Pripažinimą pelniusio filmo kūrimas – tai ne tik tai, kas vyksta ekrane, bet ir tai, kas vyksta už kameros. Nesvarbu, ar tai būtų detalė, paslėpta tiesiai jums prieš akis, ar subtili užuomina, kurią žino tik tie, kurie studijuoja kiną ir televiziją, yra daugybė dalykų, kurių savo mėgstamiausiuose kūriniuose galime nepastebėti. Jūsų dėmesiui keletas įdomybių.

Mes visada mielai padedame rasti naujų detalių apie mėgstamus filmus. Taigi pažiūrėkime ką gi pavyko surasti.

1. Mokesčių inspekcijos auditorę, kurią filme „Viskas iškart ir visur“ vaidina Jamie Lee Curtis, įkvėpė tikro darbuotojo nuotrauka.

2. Filme „Toras“ Darcy nufotografuoja Torą kavinėje. Vėliau ši nuotrauka panaudojama kaip jo suklastotas asmens dokumentas, kad jis patektų į S.H.I.E.L.D. objektą.

3. Animaciniame filmuke „Karolina“ 3 dubenys su saldainiais naudojami vaizduoti metus, kuriais kiekvienas iš vaikų vaiduoklių dingo arba buvo pagrobtas.

4. Filme „Narnijos kronikos: Liūtas, ragana ir drabužių spinta“ yra žibinto stulpas su šaknimis.

Taip yra todėl, kad C. S. Lewiso knygose, pagal kurias sukurtas filmas, žibinto stulpas išaugo iš geležinio strypo, nuplėšto nuo panašaus žibinto Londone.

5. Animaciniame filmuke „Debesuota numatoma mėsos kukulių kruša“ Flintas išbando savo skraidantį automobilį naudodamasis „Atari 2600“ valdikliu.

6. Filme „Penktadienis“ ponia Parker net neturi vejos – ji laisto purvą.

7. Filme „Rikis Bobis: Greičiausio kvailio legenda“ , bučinio scenoje yra užrašas „French me“ („Pabučiuok mane prancūziškai“).

Prancūzų lenktynių dalyvis Žanas Žiraras sako Rikiui Bobiui, kad nori jį pabučiuoti, o tribūnose yra ženklas, ant kurio parašyta „French me“.

8. Animaciniame filmuke „Tavo vardas“ miesto dangus yra užterštas.

Juostoje „Tavo vardas“ naktinis dangus, kuriame gyvena Taki, yra gerokai mažiau žvaigždėtas nei Mitsuhos dangus. Taip yra todėl, kad Taki gyvena mieste, kur šviesos tarša didesnė nei kaime.

9. Animaciniame filmuke „Enkanto“ Doloresa užsidengia ausis, nes turi super klausos gebėjimą.

Kai visi džiūgauja dėl naujosios Antonio dovanos, ji užsikemša ausis.

10. Filme „Pakilo vėjas“ naudojamos scenos, kurias, atrodo, įkvėpė kraštotyrininko Izaoko Levitano paveikslas „Traukinys pakeliui“.

 

Naujienos iš interneto

Taip pat skaitykite: