Filmo "Captain America: The First Avenger" kadras

Turbūt daugelis mano, kad jų mylimiausi aktoriai, kurie yra žymūs Holivude, už savo vaidmenis visuomet gauna milžinišką užmokestį, tačiau tikrai ne kiekvienas vaidmuo jiems pelno milijonines algas. Neretai pasitaiko atvejų, kad daug darbo ir jėgų kainavę filmavimai aktoriams neatneša praktiškai jokio pelno. Pavyzdžiui, Jennifer Lopez neseniai prasitarė, kad už savo kritiškai vertintą vaidmenį filme Hustlers (liet. Aferistės, 2019) negavo jokio atlygio. Kartais aktoriai atsisako didelio atlygio dėl vaidmens, kuris jiems labai patinka ir kurį jie atlieka su didžiuliu užsidegimu, arba savo karjeros pradžioje, kai dar būna mažai kam žinomi, siekdami didesnio pripažinimo, tačiau šiandien žinoma nemaža atvejų, kuomet garsenybės kino juostoje sušmėžuoja vos keletą akimirkų, kurių užtenka, kad aktorius uždirbtų keliaženkles sumas. Kaip bebūtų, kino industrija visuomet lieka nenuspėjama, ir savo vardą kažkada užsitarnauti ir šiandieninės žvaigždės. Toliau pateikiame mažiausią atlygį atnešusius vaidmenis, atliktus aukščiausio lygio aktorių.

1. Už savo pirmąjį vaidmenį Keršytojų sagos filme Captain America: The First Avenger Chris‘as Evans‘as gavo 300 000$.

Tačiau būtų sunku laikyti tai didžiule nesėkme turint omeny tai, kad nuo 2018-ųjų iki 2019-ųjų birželio jis, daugiausia dėl savo sėkmingo Kapitono Amerikos vaidmens, uždirbo kiek daugiau nei 40 mln. JAV dolerių.

Captain America: The First Avenger (liet. Kapitonas Amerika: Pirmasis Keršytojas) pasirodė 2011-aisiais ir tapo sėkminga sagos dalimi. Filmo siužetas sukasi aplink jaunuolį, kuris buvo per silpnas ir netinkamas kariuomenei, ir nusivylęs jis sutinka tapti eksperimento dalimi. Bandymo metu silpnas Styvo kūnas tampa raumeningu ir tvirtu, o pats vaikinukas tampa didvyriu – Kapitonu Amerika, apsiginklavusiu skydu ir ginančiu savo šalies piliečius…

2. Jennifer Lopez negavo nė dolerio už savo puikiai įvertintą vaidmenį filme Hustlers.

Už šį darbą negavau nė kiek pinigų, sakė J. Lopez, kuri filme vaidino striptizo šokėją Ramoną. Dariau tai nemokamai, kaip ir „Jenny From the Block“ (atlikėjos 2003 m. išleista daina). Darau tai, ką noriu, darau tai, ką myliu.

2019-aisiais pasirodęs filmas Hustlers (liet. Aferistės) pasakoja apie daugelį metų striptizo šokėja dirbančią Ramoną, kuri darbe imasi globoti sunkiai besiverčiančią naujokę. Senbuvei į galvą šauna mintis, kaip palengvinti visų šokėjų gyvenimus – padrąsinusi ir įtikinusi kolegas, kad jų nešvarių darbelių aukos tikrai nesikreips į policiją dėl nuostolių, ji kartu su kitomis merginomis imasi darbo. Iš pradžių gudrus planas einasi kaip iš pypkės, tačiau neilgai trukus šokėjos susiduria su netikėtumais…

3. Jonah‘as Hill‘as sutiko gauti 60 000 JAV dolerių tesiekiantį atlygį už darbą su režisieriumi Martinu Scorsese filmuojant Voltsryto vilką.

Viename iš interviu pats aktorius J. Hill‘as teigė, kad, jei tik turėtų šansą, tikrai vėl sutiktų su tokiu pasiūlymu. Toks buvo jų pasiūlymas, ir aš atsakiau „pasirašysiu sutartį dar šįvakar“, pasakojo Hill‘as. Išsiųsk jiems pasirašytą sutartį iškart. Noriu pasirašyti dar šįvakar, prieš eidamas miegoti, jog būčiau įsitikinęs, kad jie nebegalės pakeisti savo nuomonės.

2014-aisiais Jonah‘as Hill‘as gavo Oskarą.

The Wolf of Wall Street (liet. Volstryto Vilkas) – 2013 m. pasirodęs filmas, paremtas to paties pavadinimo knyga, kurioje pasakojami tikri įvykiai. Kino juostos siužetas sukasi aplink jauną vyruką, pasiekusį neregėtą sėkmę ir užkariavusį visą Volstrytą. Tiesa, šio pasisekimas nelieka nepastebėtas teisėsaugos pareigūnų…

4. Jennifer Lawrence per savaitę gaudavo 3000 JAV dolerių už vaidmenį (filme Winter‘s Bone), kuris aktorei pelnė Oskaro nominaciją.

Aktorė gavo pusę milijono JAV dolerių siekiantį atlygį už savo itin nusisekusį vaidmenį filme The Hunger Games (liet. Bado žaidynės).

Tačiau apie vyrų ir moterų atlyginimo skirtumus Holivude J. Lawrence prabilo tik pasirodžius filmui American Hustle (liet. Amerikietiška afera). Ji ir kolegė aktorė Amy Adams už savo darbą šiame projekte gavo mažesnį atlygį nei kartu dirbę aktoriai vyrai. Aš – nekokia derybininkė, kadangi tiesiog pasidaviau per anksti. Nenorėjau tęsti kovos dėl milijonų dolerių, kurių, atvirai kalbant, dėl dviejų frančizių, man nė nereikia.

Winter‘s Bone – prieš dešimtmetį išleistas filmas, kuriame pasakojama apie septyniolikmetės paauglės Ree Dolly pastangas rasti tėvą, kuris – apylinkėse pagarsėjęs metamfetamino gamintojas. Užstatęs namą, jis į pavojų pastato visą šeimą, todėl Ree, kuri rūpinasi silpnesniais už save šeimos nariais, susiruošia ieškoti tėvo. Ieškant tiesos merginai tenka susidurti su daugybe iššūkių…

AMF_7277 (341 of 376).NEF

5. Matthew McConaughey – 200 000 JAV dolerių už vaidmenį filme Dallas Buyers Club. Gavo Oskarą už geriausią vaidmenį.

2010-aisiais M. McConaughey nusprendė atgaivinti savo kiek monotonišką karjerą, kurios didžiąją dalį iki tol sudarė vaidmenys romantinėse komedijose. Pusantrų metų pertrauka ir tarimas „ne“ tam tikriems dalykams ar madoms išsivystė į naują, gerą sumanymą, teigė pats aktorius. 2014-aisiais jis pelnė Oskarą už geriausią vaidmenį – AIDS sergantį Roną Vudrufą.

Dallas Buyers Club (liet. Dalaso klubas) pasirodė 2013-aisiais. Filme pasakojama tikrais faktais paremta istorijoje, kurios centre – Ronas Vudrufas, į palaido gyvenimo ir narkotikų liūną įklimpęs pietietis, kuris, pasijutęs prastai, sužino, jog yra užsikrėtęs ŽIV. Filme gausu iš pirmo žvilgsnio nuobodokų teisės ir įstatymų peripetijų, tačiau būtent tai tampa kertiniu filmo akmeniu – žmogaus teisės ir valdžios požiūris į sergančiuosius atkartojamas itin tikroviškai.

6. Aktorė Gal Gadot už vaidmenį filme Wonder Woman gavo 300 000$. Savo ruožtu filmas uždirbo daugiau nei 800 mln. dolerių.

Kitas Teisingumo lygos aktorius, Henry Cavill‘as, panašią sumą pinigų uždirbo debiutuodamas Supermeno vaidmenyje. Už kitą pasirodyma Nuostabiosios Moters vaidmenyje filme Wonder Woman 1984 aktorė turėtų gauti apie 10 000 000 JAV dolerių.

Nuostabioji Moteris – XX a. pradžia. Nuošalioje, su išorės pasauliu ryšių neturinčioje Amazonės saloje gyvena žavingų ir nuožmių amazonių gentis. Karalienės duktė Diana – viena iš jų. Princesė turi ypatingų galių, apie kurias kol kas ir pati nenutuokia. Alinančią jau suaugusios Dianos kasdienybę sutrikdo netikėtai prie salos krantų sudužęs lėktuvas. Išgelbėjusi jo lakūną, mergina sužino apie pasaulyje siaučiantį Pirmąjį pasaulinį karą, apie kurį jos gimtojoje saloje niekas net nenutuokia. Pajutusi, kad sustabdyti šį karą yra jos tikrasis pašaukimas, Diana išvyksta į Londoną. Stojusi į kovą, princesė pagaliau atras tikrąsias savo galias ir pasitiks savo likimą, lėmusį jai tapti Nuostabiąja Moterimi.

7. Už savo pirmąjį Oskarui nominuotą vaidmenį filme Half Nelson Ryan‘as Gosling‘as uždirbdavo tik 1000 dolerių per savaitę.

Nors sėkmingai pasirodė filme The Notebook, tai neatnešė staigaus pripažinimo šiam aktoriui, todėl 2006-aisiais jam teko filmuotis menką biudžetą turėjusioje kino juostoje Half Nelson (liet. Pusė Nelsono). Už savo darbą šiame filme aktorius gaudavo viso labo 1000 JAV dolerių per savaitę.

Filmo centre – charizmatiškas, linksmas ir draugiškas mokytojas Denas, kuris pamokų metu atiduoda visą savo energiją vaikams, trokštantiems sužinoti kuo daugiau. Jie net neįtaria, kad mokytojas dažniausiai ateina į darbą neišsimiegojęs ir pavargęs, nes naktimis aktyviai dalyvauja sekso orgijose, uosto kokainą ir vartoja alkoholį. Denas yra priklausomas nuo narkotikų ir stengiasi paslėpti šią ydą nuo vaikų, tačiau po nesėkmingų krepšinio varžybų nebeišlaiko įtampos. Mergaičių tualete užsidariusį ir kreko dūmų paveiktą vyriškį netyčia sutinka 13-os metų mokinė Dreja, kuri jau buvo susidūrusi su panašiais dalykais savo šeimoje.

8. Oskarui nominuotas vaidmuo The Color Purple filme žymiai amerikietei Oprah Winfrey atnešė viso labo 35 000$.

O. Winfrey buvo išsigandusi, jog neteks šio darbo. Buvo kitas filmas – galbūt „Kaukė“? – kuriame kažkas neseniai buvo atleistas, ir man niekada nebuvo toptelėję, kad gali būti atleistas iš filmavimo. Bet aš supratau, kad jei šįkart kas nors bus atleistas, tai būtinai būsiu aš, nes būtent aš net nežinojau, ką darau, pasakojo žymi amerikietė.

Filmas Winfrey 1986-asiais pelnė Oskaro statulėlę. Tačiau šiandien tuometinis aktorės uždarbis jai būtų tarsi lašas jūroje – O. Winfrey turtas vertinamas 3 milijardais JAV dolerių.

1985 m. pasirodęs režisieriaus S. Spielbergo filmas Purpurinė pieva pasakoja juodaodės moters istoriją. XX a. pradžia, viena iš pietinių JAV valstijų. Juodaodė paauglė kartu su savo sese laksto pievoje, kuri nusėta purpuriniais žiedais. Tačiau mergina jau antrą kartą laukiasi nuo savo tėvo. Jos abu vaikai atiduodami įvaikinti, o ji pati per prievartą išteka už jauno našlio. Šis merginai neleidžia palaikyti ryšių su seserimi, tad šiai tenka ieškoti paguodos kitur…

9. Jaunas Brad‘as Pitt‘as nusifilmavęs filme Thelma and Louise gavo tik 6000 dolerių.

Šiandien B. Pitt‘o turtas vertinamas 300 mln. JAV dolerių, o už vaidmenį jis vidutiniškai gauna 20 mln. dolerių.

Telma ir Luiza – prieš beveik 30 metų išleistas kino filmas, pasakojantis dviejų draugių istoriją. Luiza – greito maisto restorano padavėja, kuri jaučiasi vieniša ir išduota, nes jos vaikinas – gastroliuojantis pakelės restoranėliuose muzikantas – nėra ištikimas draugas. Jos draugė, energingoji Telma, ištekėjusi taip pat netapo laimingesnė, nes patyrė, kad iš jos tikimasi tik virtuvinių paslaugų, tuo tarpu jos išrinktasis paskyrė sau vietą prie televizoriaus. Draugės nutaria pradėti naują gyvenimą: palikti savo vyrus ir pakyrėjusį miesteliūkštį. Viena, antra, trečia nesėkmė… merginos neteko savo santaupų, joms teko išgyventi ir aukos, ir žudiko vaidmenis, po to sekė vagystės…Kartą peržengus įstatymo ribą, nelengva grįžti atgal.

10. Star Wars: The Force Awakens pasirodę savo karjeras tik pradedantys aktoriai Daisy Ridley ir John‘as Boyega uždirbo nuo 100 000 iki 300 000 dolerių.

Palyginimui, tame pačiame filme nusifilmavęs Harrison‘as Ford‘as uždirbo nuo 10 iki 20 mln. JAV dolerių atlikdamas mylimiausio galaktikos kontrabandininko Han‘o Solo vaidmenį.

Žvaigždžių karai: epizodas VII – galia nubunda – septintasis Žvaigždžių karų sagos filmas. Veiksmas vyksta praėjus trisdešimčiai metų nuo tada, kai buvo sunaikinta antroji „Mirties žvaigždė“ ir suduotas lemtingas smūgis imperijai, tačiau blogio jėgos vėl prisikėlė, pasivadinusios Pirmuoju Ordinu.

11. Dustin‘as Hoffman‘as už savo karjeros lūžiu tapusį vaidmenį filme The Graduate gavo 17 000$.

1968-aisiais aktorius už šį vaidmenį buvo nominuotas Oskarui. Šiandien jau į devintą dešimtį įkopusio aktoriaus turtas vertinamas maždaug 50 mln. JAV dolerių.

The Graduate (liet. Absolventas) – 1967-ųjų filmas, kurio epicentre – koledžo absolventas, niekaip nerandantis sau vietos po saule. Jo mokslų baigimo proga namie surengiamas vakarėlio, po kurio jis namo veža savo tėvų draugę. Tarp jų užsimezga romantiški santykiai, tačiau jiems nelemta ilgai trukti. Neilgai trukus, absolventas Benas susivokia, kad įsimylėjo josios dukrą…

12. Julia Roberts filme Mystic Pizza uždirbo 50 000$, o už savo žymų vaidmenį filme Pretty Woman gavo viso labo 300 000 dolerių.

Tačiau praėjus nemažai laiko nuo Pretty Woman filmavimų, 2018-aisiais aktorė už filmavimąsi seriale Homecoming gaudavo po 600 000 JAV dolerių už pasirodymą vienoje serijoje.

Pretty Woman (liet. Graži moteris) – prieš tris dešimtis metų pasirodžiusi kino juosta, kurioje pasakojama romantiška ir jausminga istorija. Beprotiškai sėkmingas ir turtingas Edvardas Liuisas taip užsiėmęs savo verslu ir piniginiais reikalais, kad neturi laiko rūpintis antrąja puse ar net jos paieškomis. Atvykęs į Los Andželą, susipažįsta su gatvėje prie jo prabangaus automobilio priėjusia prostitute. Ši pasisiūlo sėkmingą vyrą palydėti iki viešbučio, o šis pasiūlo jai pelningą sandorį – savaitei, kol viešės Los Andžele, tapti jo palydove. Abu tikisi greitai ir sėkmingai įvykdyti sandorį ir patraukti savo keliais, tačiau jų likimams nelemta taip greitai išsiskirti…

13. Parašęs, režisavęs ir vaidinęs Good Night, and Good Luck, George‘as Clooney avansu gavo 3 dolerius.

Cloonio projektas, gimęs iš jo aistros kinui, 2006-aisiais buvo nominuotas šešiems Oskarams.

Good Night, and Good Luck (liet. Labos nakties ir sėkmės) sukurtas 2005 m. 1950-ieji. Tarp Sovietų Sąjungos ir JAV – šaltasis karas, abi valstybės skęsta propagandos ir dezinformacijos jūroje. Tokiu metu JAV politikos arenoje iškyla Viskonsino senatorius Džozefas Makartis, garsiai kalbantis apie grėsmę, kurią Amerikai kelia komunizmas. Prasideda raganų medžioklė – kovos su komunizmo šmėklomis era, pavadinta jo vardu – Makartizmo epocha. Tačiau CBS žurnalistas Edvardas Murou mano kitaip ir senatoriaus pareiškimuose įžvelgia visai kitokį pavojų. Norėdamas demaskuoti nesąžiningą politiką, Edvardas meta iššūkį Makarčiui – pakviečia jį susitikti su plačiąja auditorija. Kas iš eterio išeis nugalėjęs, o kas – pralaimėjęs?

14. Už pasirodymą filme All the Money in the World aktorė Michelle Williams gavo 625 000 dolerių, kai tuo tarpu jos kolega Mark‘as Wahlberg‘as, taip pat vaidinęs filme, uždirbo 5 milijonus.

Niekam nerūpėjo, per 2019-ųjų Lygaus Uždarbio dienos minėjimą sakė M. Williams. Manęs tai nenustebino, tiesiog sustiprino mano įsitikinimą, kad lygybė yra nepasiekiama, ir moterys visada dirbs taip pat sunkiai už mažesnį atlygį tuo metu taip pat ant pečių nešiodamos atsakomybę už šeimos gerovę. Sulaukiau geriausių įvertinimų, ir tai vis tiek nepadėjo man gauti lygaus ir teisingo atlygio.

All the Money in the World (liet. Visi pasaulio pinigai) – 2017-ųjų trileris. 1973 m. Romoje pagrobiamas 16-metis J. Polas Getis III – turtingiausio pasaulio žmogaus ir naftos magnatos J. Polo Gečio anūkas. Nusikaltėliai pareikalauja 17 milijonų dolerių išpirkos, tačiau reikalai klostosi neprognozuojamai: senelis Getis yra didelis šykštuolis ir neketina mokėti išpirkos. Be to, jo sūnaus santuoka senokai iširusi ir anūkas gyvena su motina Geile Haris, kuri neturi tokios pinigų sumos. Getis pasiunčia Flečerį Čeisą, kad šis sureguliuotų išpirkos klausimą kuo mažesnei sumai. Kol vyksta nelengvos derybos, Flečeris sugeba išaiškinti pagrobėjus, tačiau šie spėja perkelti kalinį į kitą vietą, o vėliau parduoti jį nusikaltėlių grupuotei ‘Ndrangheta, su kuria derėtis tampa dar sunkiau. Net ir tada, kai atsiunčiama nupjauna Gečio III ausis, senelis sutinka išpirkai skirti tik 1 milijoną, todėl Flečeris turi padaryti viską, kad pagrobėjai sutiktų sumažinti reikalaujamą sumą…

15. Bill‘as Murray‘us gavo tik 9000 dolerių už savo darbą Rushmore.

Tačiau nuo šio filmo pasirodymo aktorius bendradarbiavo su režisieriumi Wes‘u Andersen‘u kiekviename šio projekte. Man patiko beveik visi veikėjai, kuriuos vaidinau, tačiau ne visi jie buvo iki galo išbaigti. Manau, kad „Rushmore“ yra būtent tas projektas, kurį man vis tik pavyko įgyvendinti pilnai, sakė B. Murray‘us.

Rushmore (liet. Rašmoro koledžas) – 1998-ųjų komiška drama. Maksas Fišeris – penkiolikmetis, kuris lanko Rašmoro mokyklą. Tiesa, pamokų metu jis nežiba – nė viename dalyke jis nėra pirmūnas. Tačiau visai kas kita – popamokinė veikla, kurios visus įmanomus būrelius jis lanko. Jo gyvenimas pradeda keistis, kai įsimyli pradinės mokyklos mokytoją, panelę Kros. Jam tenka konkuruoti su turtingu vyru, kurio vaikų mokytoja yra Kros, ir jis taip pat jai jaučia simpatiją. Šis meilės trikampis tampa filmo epicentru.

16. Jamie Lee Curtis už filmavimąsi siaubo filme Halloween uždirbo 8000 dolerių.

Uždirbau 8000, sakė Curtis. Gaudavau 2000 per savaitę, ir tuo laiku tai buvo didelė sėkmė. Taip pat aktorė pati nusipirko kostiumą savo vaidmeniui.

Halloween (liet. Helovinas) – pirmoji filmų serijos Helovinas dalis. Filme pasakojama apie serijinį žudiką Michaelą Myersą, kuris persekioja ir žudo vaikų aukles Helovino šventės naktį. Būdamas šešerių, Michael‘as nužudo savo seserį, todėl yra uždaromas į psichiatrijos ligoninę. Praėjus penkiolikai metų, jis pabėga, tačiau vienintelis, kuriam rūpi jo elgesio priežastys, yra jo psichiatras.

17. Kad suvaidintų filme Magnolia, Tom‘as Cruise‘as sutiko gauti mažesnį atlygį, kuris siekė tik 100 000 dolerių.

T. Cruise‘as režisierių P. Anderson‘ą sutiko filmuojant Plačiai užmerktos akys. Tuo metu jie abu buvo netekę savo tėčių. Todėl iš bendro sielvarto gimė scenarijus, kuris Cruise‘ui itin patiko, ir šis sutiko filmuotis.

Magnolia (liet. Magnolija) – 1999-aisiais išleista drama. Garsų televizijos prodiuserį Earl‘ą Partridge‘ą pakerta vėžys. Senukas guli mirties patale. Jo žymiai jaunesnė ir neištikima žmona Linda, ištekėjusi tik dėl pinigų, niekaip nesugeba suvaidinti gailesčio ir užuojautos artėjant didžiulei nelaimei. Tuo tarpu, mirštančios garsenybės prižiūrėtojas Philas stengiasi padaryti viską, kad išpildytų paskutinį jo norą – susitaikyti su gerokai atitolusiu arogantišku sūnumi Franku, kuriam svarbiausia šiam gyvenime karjera. Populiariausios Earlo sukurtos laidos “Ką šiuo metu veikia vaikai?” vedėjas Jimmy Gatoras taip pat serga vėžiu. Jis taip pat nori susitaikyti su savo dukra narkomane Claudia, tačiau ši atsisako tai padaryti. Mergina labiau rūpinasi savo asmeniniu gyvenimu ir gulasi į lovą su kiekvienu sutiktu vyru, bet dėl neaiškių priežasčių pradeda draugauti su labai sąžiningu, švelniu ir neryžtingu policininku Jimu Kurringu…

18. Patricia Arquette teigia auklei mokėjusi daugiau nei pati uždirbo kurdama Boyhood.

Man, kaip aktorei, svarbu pragyventi, tačiau pasakysiu štai ką – vaiko auklei ir vaikinui, vedžiojusiam mano šunį, mokėjau daugiau, nei pati uždirbau dirbdama prie „Boyhood“, sakė aktorė. Tačiau už savo vaidmenį ji gavo Oskarą.

2014-ųjų drama Boyhood (liet. Vaiksytė) – tai pasakojimas apie Meisono istoriją – nuo penkerių iki 18 metų. Pradėtas filmuoti 2002-aisiais, filmas seka tų pačių veikėjų gyvenimus ištisus vienuolika metų. Pagrindinio vaidmens atlikėjas aktorius Ellar‘as Coltrane‘as tiesiogine prasme užaugo priešais kino kamerą. Kai filmas buvo pradėtas kurti, jam buvo septyneri, dabar – devyniolika. Atitinkamai auga bei sensta ir visi kiti filmo aktoriai.

Unikalus kino projektas leidžia visiškai kitu žvilgsniu pamatyti kiekvienam įprastą ir, atrodytų, paprastą (ar net nuobodų) šeimos gyvenimą.

19. Už Oskarą pelniusį vaidmenį filme Boys Don‘t Cry aktorė Hilary Swank tegavo 3000$.

Gavau 3000. Tam, kad turėtum sveikatos draudimą, reikia gauti bent 5000. Ilgą laiką net nežinojau, kad nesu drausta, pasakojo H. Swank. Turėjau „Oskarą“, bet neturėjau sveikatos draudimo.

Boys Don‘t Cry (liet. Vaikinai neverkia) – dar vienas 1999-ųjų kino šedevras, paremtas tikra istorija. Brandon Teena – naujas mažo Nebraskos miestelio gyventojas, greitai užsitarnavęs visų miestelėnų meilę ir palankumą. Jis laiką leidžia su vaikinais, užsiima vyriškomis pramogomis, ir žavi kone visas miestelio merginas. Jis pradeda susitikinėti su vietine gražuole Lana, tačiau pamiršta paminėti vieną svarbią detalę… iš tikrųjų Brandonas yra mergina. Ir kai šią paslaptį sužino jo draugai, gyvenimas pasmerktas griūčiai…

20. Žymusis vaidmuo filme Pulp Fiction John‘ui Travolta‘i atnešė viso labo 150 000 JAV dolerių.

Nepaisant svyruojančios Travoltos karjeros, kurioje gausu pakilimų ir nuokalnių, Pulp Fiction lieka vienu žymiausių jo vaidmenų visoje karjeroje.

Pulp Fiction (liet. Bulvarinis skaitalas) – 1994 m. režisieriaus Quentin Tarantino režisuotas filmas. Kino postmodernizmą įteisinęs filmas susideda iš trijų istorijų ir prologo bei epilogo. Filmo herojai – mafijozai, jų žmonos, samdomi žudikai ir kitokie kriminalinių skaitalų personažai – daug kalba, leidžia laiką kavinėse, cituoja Bibliją, mąsto apie gyvenimą, žudo.

Taip pat skaitykite: TOP 10 porno įžymybių sužavėjusių kino industriją

Ši informacija yra portalo KaunoZinios.lt nuosavybė. Ją galima platinti tik susitarus su portalo redakcija ir nurodžius aktyvią nuorodą į KaunoZinios.lt. Parašykite mums adresu info@kaunozinios.lt

 

Taip pat skaitykite: